Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

RESULOĞLU, BAŞKAN ALAN’A VEDA ZİYERETİNDE BULUNDU

Elazığ İl Jandarma Alay Komutanı Jan.Alb. Sefer Resuloğlu, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek veda ziyaretinde bulundu.

Alan’dan Teşekkür ve Başarı Mesajı…

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, “Sayın Komutanımız Elazığ’da iki yılı aşkın bir süreden beri hizmet vermektedir. Elazığ halkı ve iş dünyası olarak kendilerine hizmetlerinden ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yeni görevinde de başarılarının devam edeceğini ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize daha üst makamlarda hizmetler vereceğine inanıyoruz. Sayın komutanımızın Elazığ’a veda etmediğini kalıcı dostluklar ve hizmetleriyle Elazığ’la ilişkileri devam edecektir. Bu vesile ile, ben bir kez daha hizmetlerinden ötürü Komutanımıza teşekkür ediyor, yeni görevinde de üstün başarılar temenni ediyorum” dedi.

Elazığ’a Hizmetten Gurur Duymaktayım…

Kısa bir değerlendirme yapan Jandarma Alay Komutanı Albay Sefer Resuloğlu’da Elazığ’da başta iş dünyası olmak üzere toplumun tüm kesimlerinden yoğun bir ilgi ve destek gördüklerini belirterek, “Yörenin bir insanı olarak 1998-2000 yıllarında Arıcak ilçe jandarma komutanlığı ve 2013 yılından itibaren ise İl Jandarma Komutanlığı görevlerinde bulundum. Sayın Başkanın ifade ettiği gibi iyi dostluklarımız ve ilişkilerimiz oldu. Elazığ’da bu anlamda görev yapmış ve hizmet vermiş olmaktan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Sizin vesilenizle tüm halkımıza en derin saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1047 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.7.2015 15:59:54
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.