Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

 

ULUSUMUZUN BAŞISAĞOLSUN

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatı üzerine başsağlığı mesajı yayınladı.

9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatı üzerine bir mesaj yayımlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, Bakanlık, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı gibi devletin en önemli makamlarında uzun yıllar görev yapmış çok deneyimli bir siyasetçi olan Demirel’in kaybından duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Türk demokrasi hayatının önemli isimlerinden olan ve ülkemize sayısız hizmet ve projeler kazandıran, siyaset dünyasının sembol olmuş ismi Sayın Süleyman Demirel’in vefatından dolayı büyük bir üzüntü duyduk 

Gece geç vakitlerde değerli devlet adamı, 9’uncu Cumhurbaşkanımız Sayın Süleyman Demirel’in vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendim. Genç yaşta girdiği siyaset hayatında, Bakanlık görevinin yanı sıra, farklı dönemlerde 10 yılı aşkın Başbakanlık ve 7 yıl Cumhurbaşkanlığı yapan Demirel, Türk siyasi yaşamında önemli bir iz bırakmıştır. Elazığ iş dünyası adına, Sayın Demirel’e Yüce Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve ülkemize başsağlığı diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1064 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.6.2015 12:28:38
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.