Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ALAN, YILDIRANER’E İADEYİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ Defterdarı Erdoğan Yıldıraner’e iadeyi ziyarette bulundu.  Alan ve Yıldıraner, Defterdarlık makamında gündeme ilişkin görüş alışveşinde bulundular.

ALAN: Yararlı Bir Görüşme Gerçekleştirdik…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Odamız yönetim kurulu başkanlık seçiminin ardından şahsımı ilk ziyaret ederek başarı temennisinde bulunanların başında Sayın Defterdarımız gelmektedir. Biz de yoğun bir gündemin ardından fırsat buldukça iadeyi ziyaretler gerçekleştirmekte ve teşekkür etmekteyiz. Bugün bu amaçla Sayın Defterdarımızla bir aradayız. İlimiz ekonomik yapısı içerisinde sürekli birlikte hareket etmesi ve müşterek çalışması gereken iki kurum olarak bu tür görüşmelerin ve istişarelerin sıklaştırmanın yararlı olduğu kanaatindeyiz. Sayın Defterdarımızla iş dünyası olarak bir an önce siyasi belirsizliklerin ortadan kalkarak ülkemiz iş dünyasının beklentilerine cevap verecek ve yeniden ekonomiye odaklanacak yeni bir hükümetin bir an evvel kurulması gerektiği görüşlerini paylaştık. Bizleri makamında ağırlayan ve uzun bir değerlendirme fırsatı veren Sayın Defterdarımıza teşekkür ediyor, bundan sonraki süreç içerisinde de karşılıklı işbirliğimizin artarak devam edeceğini ifade etmek istiyorum” dedi.

YILDIRANER: Başkanımıza Teşekkür Ediyoruz…

Elazığ Defterdarı Erdoğan Yıldıraner’de değerlendirmesinde, Başkan Alan’a ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, “Defterdarlık olarak kurumlar arası ve sivil toplum kuruluşlarıyla ilişkilerin sürekli olarak iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden yanayız. Bu anlamda Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası kurumumuzun en yakın işbirliği içerisinde olduğu kurumların başında gelmektedir. Geçmişten günümüze sürekli olarak karşılıklı hoşgörü ve anlayış içerisinde gelişen ilişkilere bizlerde bu dönemin yöneticileri olarak katkı sağlamak istiyoruz. Elazığ TSO’da yapılan seçimlerin ardından Sayın Başkanımızı tebrik için gitmiştik. Sağolsunlar onlar da hem Elazığ’da göreve başladığımız dönemde, hem vergi haftasında hem de ödül törenlerimizde sürekli bizlerle birlikte olmuşlardır. Sayın Alan’da bugün ifade etmiş oldukları gibi iadeyi ziyarette bulundular. Kendilerine teşekkür ediyor, bir kez daha başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1072 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.6.2015 14:07:26
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.