Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ALAN: ŞİMDİ EKONOMİYE ODAKLANMALIYIZ…

Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ne ilişkin yaptığı açıklamada seçimlerin büyük bir olgunluk içerisinde yapıldığını ve şimdi milletin iradesi ile oluşan meclisin ekonomiye odaklanması gerektiğinin altını çizdi.

Alan açıklamasında; “Öncelikle 25. Dönem Milletvekili Seçim sonuçlarının ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Demokrasi tarihimizin en yüksek oranlarından biriyle genel seçimlere katılan milletimiz, büyük bir olgunlukla iradesini sandıkta göstermiştir. Böylece Türkiye güçlü ve sağlam bir demokrasi geleneğine sahip olduğunu bir defa daha ortaya koymuştur. Halkın oyunun yüzde 95 oranında Meclis'te temsil edilecek olması demokrasimiz adına sevindiricidir.

Ülkemizde son 14 ayda üç farklı seçim süreci yaşadık. Şimdi yoğun seçim gündemini geride bırakarak, hep birlikte ekonomiye odaklanmalıyız. Zira seçimler öncesi yapmış olduğumuz açıklamada, dünyadaki ekonomik ve siyasal gelişmeler ve bunlara bağlı olarak ülkemizde ekonomi anlamında atılması gereken bir çok adım olduğunu ifade etmiştik.

Hepimizin aynı gemide olduğunu unutmadan, uzlaşı içinde birlikte çalışarak, diyalog ve ortak akıl ile tüm meselelerimizin üstesinden gelebileceğimiz unutulmamalıdır.

Önümüzdeki bu süreçte tüm siyasi partilerin, milletin verdiği mesajı doğru algılamasını ve ülke menfaatlerinin ön planda tutulması tüm iş dünyası ve halkımızın ortak beklentisidir” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 998 defa okundu.
Ekleme Tarihi :8.6.2015 14:49:13
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.