Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
SEÇİMLERİN ÜLKEMİZE VE HALKIMIZA HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUZ

Elazığ TSO Yönetim Kurlu Başkanı İdris Alan, 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem milletvekili genel seçiminin tüm siyasi partilere ve yarışan adaylara hayırlı olmasını dileyerek, “Seçimlerin birliğimizi pekiştirmesini, Ülkemizin ve halkımızın huzur ve mutluğunun artmasını, kalkınma ve gelişmemizde yeni bir başlangıç olmasını diliyorum” dedi.

 

Başkan Alan açıklamasında, 7 Haziran Pazar günü gerçekleşecek seçimlerin tüm siyasi partilere ve adaylara hayırlı olmasını temenni ederek; “Bilindiği gibi 25. dönem Milletvekilliği Genel Seçimi, 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacaktır. Biz Elazığ iş dünyası temsilcileri olarak seçimlerin huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleştirilmesi ve ülkemizin demokratik hayatına yeni bir sayfa açarak katkı sağlamasını temenni ediyoruz.

Dünya ekonomisindeki hızlı değişimlere uygun politikalar üretilmesi ve iş dünyasının rekabet şartlarının iyileştirilmesi, doğu ve batı arasındaki kalkınmışlık farklılıklarının ortadan kaldırılması, bölge kaynaklarının aktif ve sürdürülebilir şekilde ekonomiye kazandırılması, işsizliğin azaltılması ve toplumsal barış ve huzurun sağlanması bugün toplumumuzu oluşturan tüm vatandaşlarımızın ortak beklentileridir.

Bu anlamda ilimizin de bekleyen sorunları bulunmakta ve bunların seçimler sonrasında yeni seçilecek vekillerimiz tarafından ilgili kurum ve kurullara taşınarak çözümünü beklemekteyiz.

Demokrasilerde bu beklentilerin karşılanmasında en büyük güç ve temel araç siyaset kurumudur. Bu nedenle, komşu ülkelerdeki gelişmeler, dünya genelindeki ekonomik değişimler ve Ülkemizin geleceğe hazırlanmasında 25. Dönem parlamentomuzun çok önemli sorunlulukları ve ağır bir yükü olacaktır.

Bu vesile ile, Elazığ iş dünyası olarak, seçimlerin demokrasimize yakışır olgunlukta ülkemize ve halkımıza hayırlar getirmesiyle tüm siyasi partilerimize başarılar diliyoruz” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1057 defa okundu.
Ekleme Tarihi :5.6.2015 14:52:37
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.