Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
BULUT: ELAZIĞ TSO İLE ÖNEMLİ HİZMETLER YAPACAĞIZ

Ak Parti Elazığ 3. Sıra milletvekili adayı Prof.Dr. Serpil Bulut ve eşi  Dr. Selçuk Bulut Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette bir değerlendirmede bulunan milletvekili adayı Bulut, geçmişte Elazığ TSO ile müşterek projeler yürüttüklerini yeni dönemde daha büyük boyutla çalışmaları birlikte yapacaklarını söyledi.

Sayın Bulut Elazığ İçin Önemli Bir Değerdir…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ın makamında gerçekleşen ziyarette bir değerlendirme yapan Başkan Alan, Prof.Dr. Serpil Bulut’un gerek akademik kimliği gerekse bürokrasi ve siyasi çevresiyle Elazığ’a yararlı olacağına inandığını ifade etti. Başkan Alan değerlendirmesinde, “Sayın Hocamız Serpil Bulut hanımefendi ve değerli eşi Selçuk Beyi yıllardır tanırız. Elazığ için hep güzel işler yapmanın gayreti içerisinde olmuşlardır. Sayın Hocamız Elazığ TSO çatısı altına ‘Huzur Akademisi’ projesi ile ilimizde çok önemli bir sosyal proje yürütmüş ve yüzlerce bayan kardeşimize ulaşarak,  sosyal huzur ve barış adına bir değer yaratmıştır. İnanıyorum ki, yeni dönemde Sayın Bulut milletvekili kimliği ile Elazığ için çok dana büyük çalışmaların içerisinde olacaktır. Biz Oda olarak her zaman kendilerinin yanında yer aldığımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Elazığ’ı Hep Birlikte Önemli Yerlere Taşıyacağız…

Ak Parti Milletvekili adayı Prof.Dr. Serpil Bulut’ta Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanımız bizleri çok güzel bir şekilde karşıladığınız ve güzel temennileriniz için teşekkür ediyoruz. Elazığ TSO çatısı altında çok güzel çalışmalara imza attık. İfade ettiğiniz gibi yeni dönemde çok daha kapsamlı projeleri inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz. Biz bu Odanın bir parçasıyız. Dolayısı ile her türlü çalışmamızı sizlere istişare ederek birlikte yapacak ve ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden kalkınmasına katkı sağlayacağız. Ben bu düşüncelerle sizlerin vasıtasıyla iş dünyamızın çok önemli destek ve dualarına talibim. Elazığ için yeni bir dönemi başlatacak vizyon ve birikime sahibiz. Bunu hep birlikte Elazığ için kullanalım istiyorum. Bu vesile ile göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyor, tüm Oda üyelerine ve Elazığ iş dünyasına en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

Bulut görüşmenin ardından Elazığ TSO birimlerini ziyaret ederek, tüm çalışanlarla bir bir sohbet ederek desteklerini talep etti.

 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 974 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.5.2015 11:59:31
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.