Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ONUR AİR ELAZIĞ UÇAK SEFERLERİ DEVAM EDECEK

Onur Air tarafından Elazığ’a gerçekleştirilen uçak seferlerinin 17 Haziran 2015 tarihinden sonra Malatya iline kaydırılmasıyla ilgili başlatılan çalışma olumlu sonuç verdi.

Zorluoğlu’ndan Açıklama…

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada Elazığ Belediye Başkanı, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Elazığ AK Parti Milletvekili Adayı Av. Ömer Serdarın girişimleriyle seferlerin devam edeceği bildirildi.

Başkan Alan’dan Teşekkür…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Onur Air  Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cankut Bağana’ya biz yazı yazarak Elazığ seferlerinin 17 Haziran 2015 tarihinde başka bir ile kaydırılması bir yana sefer sayılarının artırılmasını talep etmişti. Başkan Alan, Onur Air konusunda yaşanan sorunun kısa sürede aşılmış olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “ Yaz ayları ile birlikte çok ciddi bir yoğunluk yaşanacak olan Elazığ havalimanı zaten mevcut haliyle bile yüzde 90 oranında bir doluluk yaşıyor. Dolayısı ile biz seferlerin başka bir il yerine sayılarının artırılmasını talep ettik. Konu hakkında Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız ve Onur Air üst yönetimi ve bürokrasiyle üst düzey diyalogları sayesinde Milletvekili adayımız Sayın Av. Ömer Serdar’ın da bizimle birlikte yoğun girişimleri kısa sürede sonuç vermiştir. Sorunun aşılmasına desteklerinden ötürü Saygın Bağana ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1078 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.5.2015 14:15:51
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.