Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Elazığ TSO ile VakıfBank arasında protokol imzalandı 

VakıfBank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz, VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan,  Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris alan, Banka Yönetim Kurulu Üyeleri, Bölge ve İl Müdürlerinin katılımı ile imzalanan protokol kapsamında, Oda Üyelerine yönelik olarak,  uygun faiz oranı ve vade seçenekleri destek sağlanacak. 

Alan: “Protokolü üyelerimize hayırlı olsun”

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan ise, yaptığı değerlendirmede, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilmesinin ardından ilk protokolü Vakıfbank ile yaptıklarını belirterek “Bugün Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Değerli Hemşerimiz Sayın Ramazan Gündüz, Genel Müdür Sayın Halil Aydoğan, Bölge Müdürü Sayın Ertuğrul Çoban ve İl Müdürlerimizin katılımı ile, Odamız Üyelerinin istifade edebileceği önemli bir ticari protokol imzalamış bulunmaktayız.

Ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de ticaretin içerisinde yer alan işadamlarımızın en önemli sorunlarının başında finansmana erişme gelmektedir. Bu önemli sorunun aşılması noktasında Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Değerli Hemşerimiz Sayın Ramazan Gündüz ve Genel Müdürümüz Sayın Halil Aydoğan’ın katkılarıyla Odamız Üyelerine yönelik özel bir çalışma yapılmıştır. İşletmelerin finansman sorunları ile birlikte ticari hayatlarını devam ettirmelerinin başında tüm bankacılık hizmetlerinden de istifade etmeleri gerekmektedir.

Bu anlamada hazırlanan protokolümüz ile; Üyelerimize 7 yıla kadar vadeli iş yeri edindirme kredisi, 5 yıla kadar vadeli işletme ihtiyaç kredisi, VakıfBank KOBİDOST işletme ihtiyaç kredileri, ücretsiz Çek karnesi, nakdi, gayrinakdi krediler ve dış ticaret işlemleri için de uygun faiz, komisyon ve ödeme seçenekleri sunulmuştur. Bu vesile ile; imzalamış olduğumuz protokolün Üyelerimizin ticari hayatlarını kolaylaştırması ve yararlı olması dileklerimle, Sayın Gündüz ve Aydoğan’a katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür eder, protokolün Vakıfbank ve Elazığ iş dünyasına hayırlı olmasını temenni eder, saygılar sunarım” diye konuştu.

Aydoğan: “Kaynaklarımızı hizmetinize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”

İmza töreninde yaptığı konuşmada Doğu Anadolu Bölgesi’nin kaliteli iş gücü ve girişimci işadamları sayesinde yaratılan dünya markalarıyla, iç ve dış ticarette diğer illere örnek olduğunu belirten VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan, “Sizlerle işbirliğimizi yeni alanlara taşımak bankamız için ayrıca önem taşıyor. VakıfBank olarak diğer illerimizde olduğu gibi, Elazığ başta olmak üzere Doğu Anadolu Bölgesi’nde de girişimcilerimizin ve yatırımcılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bizlere emanet edilen tüm finansal kaynakları en uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranlarıyla sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Başkan Alan, Baskil Kayısısı Hediye Etti

Protokol töreninde Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Gündüz ve Aydoğan’a Elazığ’ın meşhur Baskil Kayısısı ve kuruyemişlerinden oluşan bir set takdim ederken, VakıfBank Yönetim Kurulu Başkanı Güzdüz ve Genel Müdürü Aydoğan ise Başkan Alan’a ziyaret anısına çini işlemeli plaket takdim etiller.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

 

 

 

Bu haber 1171 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.5.2015 13:16:18
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.