Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELFED YÖNETİM KURULU BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ 

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren ve kısa adı ELFED olan Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanı Faik İçmeli ve dernek yönetim kurulu üyeleri, Başkan Alan’ı makamında ziyaret ettiler.

İÇMELİ: Elazığ’a Hizmete Devam Edeceğiz…

ELFED Genel Sekreteri Kazım Gökhan Elgin, Başkan Yardımcısı Fethi Altunyuva ve dernek yönetim kurulu üyeleriyle Başkan Alan’ı ziyaret eden ELFED Başkanı Faik İçmeli, Elazığ’ın kalkınma ve gelişmesi, tanıtımı ve kültürel değerlerinin yaşatılması anlamında hizmetlerinin devam edeceğini ifade etti. İçmeli ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Elazığ TSO’da görev değişimi yaşanmasının ardından Sayın Başkanı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun maksadıyla bu ziyareti gerçekleştirdik. Arkadaşlarımızla İstanbul’da yoğun programlarımız nedeniyle bir süredir Elazığ’a gelemememiz nedeniyle ziyaretimizi geciktirdik. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile bugüne kadar bir çok etkinlikte ve projede müşterek yer alarak ilimize her alanda hizmet vermeye gayret gösterdik. Sayın Başkanımızla birlikte bu yeni dönemde hizmet anlamında işbirliği ve müşterekliğimizin artarak devam edeceğine inancımız tamdır. Çünkü kendileri ilimize hizmet anlamında yoğun bir gayret içerisindeler. Kendilerine bu vesile ile başarılar diliyor ve yeni dönemin Elazığ iş dünyasına hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi. 

ALAN: Karşılıklı İşbirliğine Her Zaman Açığız…

Başkan Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın kente hizmet verme noktasında gayret gösteren tüm kurumlarla müşterek işbirliğine hazır olduğunu ifade etti. Başkan Alan değerlendirmesinde, “Sayın Başkan Faik İçmeli yıllardır, sivil toplum kuruluşlarında Elazığ’a hizmet vermenin ve şehrin kültürel hayatının yaşatılması noktasında örnek mücadele veren çok değerli bir hemşerimizdir. Bu nazik ziyaretleri nedeniyle kendilerine ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak gerek il içinde gerekse ülkemizin farklı illerinde Elazığ ekonomi ve sanayisi ile kültürel hayatına katkı sağlama noktasında gayret gösteren tüm sivil toplum kuruluşlarıyla müşterek çalışmalara ve projeler üretmeye bundan sonrada devam edeceğiz. Ben bu vesile ile, ilimize katkıları nedeniyle Sayın İçmeli’ye ve tüm dernek yöneticilerine teşekkür eder, ziyaretlerin nedeniyle Odamız adına şükranlarımızı sunarız” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1169 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.5.2015 14:47:48
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.