Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ÇÖTELİ VE AKBIYIK BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Elazığ Şube Başkanı Ömer Çöteli ile Kanal E TV Genel Yönetmeni Gazeteci Zeki Akbıyık Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret etti.

Çöteli: Başkan Alan Elazığ’ın Sesi Olacaktır…

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Elazığ Şube Başkanı Ömer Çöteli, ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası gibi ilimizin güzide bir kuruluşunun başkanlığına seçilmesi nedeniyle Sayın Başkanımız İdris Alan beyi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun mesajımızı iletmek için buradayım. Kendisinin iş dünyasına ve ilimizin her konuda çözüm bekleyen sorunlarının dile getirilmesinde Elazığ’ın sesi olacağına eminiz. Biz bu anlamda Omurilik Felçliler Derneği ve ilimizdeki tüm engellilere de Başkanımızın desteklerinin sonuna kadar olacağına inancımız tamdır. Biz Dernek olarak Elazığ TSO ile her zaman işbirliği içerisinde ilimize hizmet vermeye hazırız. Sayın Başkanımıza ilgisinden dolayı teşekkür ediyor, dernek üyelerimiz adına bir kez daha başarılar diliyoruz” dedi.

Alan:  Bize Olan Güveni Boşa Çıkarmamanın Gayretindeyiz…

Çöteli’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Alan’da değerlendirmesinde, “Toplumun her kesiminin seçimlerimizin ardından Odamıza ilgisi devam ediyor. Şahsıma, Meclis Başkanımıza ve tüm yönetim kurulumuza toplumumuzun göstermiş olduğu bu güven ve duyarlılığa sonsuz teşekkürlerimiz sunuyorum. Biz aslında ilimizdeki tüm kurumlar olarak büyük bir aileyiz. Bu ailenin her ferdi de ilin kalkınma ve gelişmesi için gayret gösteriyor. Bizim burada önceliğimiz birlik ve beraberliğin sağlanarak sesimizin daha gür çıkması ve bize olan güvene layık olmaktır. Bu anlamda üzerimizdeki yükün ve vebalin bilincindeyiz. Üyelerimiz ve toplumu oluşturan tüm kesimlerin talep makamı olarak sesi olmaya elbette adayız. Bu konuda halkımızın müsterih olmasını istiyoruz. İlin sorun ve beklentileri her platformda en etkili şekilde dile getirilmeye başlanmış olup, inşallah sonuçlarını da hep birlikte göreceğiz. Ben bu düşüncelerle Sayın Çöteli şahsında, tüm dernek üyelerine ve tüm engelli kardeşlerimize teşekkür ediyor, gücümüz ve imkanlarımız ölçüsünde her zaman yanlarında olacağımızı ifade etmek istiyorum” dedi.

Akbıyık’tan Tebrik Ziyareti…

Ziyaretler kapsamında İlimizde uzun yıllardan beri gazetecilik yapan Kanal E TV Genel Yönetmeni  Zeki Akbıyık, Başkan Alan’ı makamında ziyaret ederek başarı temennisinde bulundu. Başkan Alan ve Akbıyık ilin gündemi ve yapılan çalışmalar hakkında bir süre sohbet ettiler.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1738 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.4.2015 10:56:08
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.