Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 95. Yılını Kutluyoruz

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN yayınladığı yazılı mesajla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Başkan Alan mesajında; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının bu yıl 95. yıldönümünü ulus olarak büyük bir coşku ve heyecanla kutluyoruz.

Cumhuriyetimizi kuran ve bugünlere dek yaşatan fikir ve idealler bu kutlu günde insanımızın gönlünde ölümsüzleşmiştir. Dünyada çocukların kutladığı tek bayram olan 23 Nisan; barış, hoşgörü ve kardeşliğin sembolüdür. Dünya insanlığına bu güzel günü armağan eden Ulu Önder Atatürk, onun kahraman ve idealist silah arkadaşlarına şükran ve minnet duygularımızı bir kez daha yineliyor, kurmuş oldukları cumhuriyetin ve yüce meclisimizin ebediyyen bekçisi olacağımızı bir kez daha vurguluyoruz.

Bu düşüncelerle, Odamız üyesi tüm işyerlerinin ve ilimizde ticari faaliyette bulunan tüm mekanların şanlı bayrağımız ile donatılması, birlik ve beraberliğimiz açısından önemli bir mesaj ve kenetlenme olacaktır. Bu vesileyle; 23 Nisan Çocuk Bayramı’nın 95. yıldönümünü camia olarak kutlar, saygılar sunarım” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 825 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.4.2015 14:05:00
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.