Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

HDP HEYETİNDEN BAŞKAN ALAN’A ZİYARET

7 Haziran 2015 genel seçimleri öncesi siyasi partilerin milletvekili adaylarının Elazığ TSO’ya ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretler kapsamında HDP Elazığ Milletvekili Adaylar Orhan Demirbağ, Türkan Bingöl, Ali Cemal Zülfikar, Abdullah Karahan ile parti yöneticileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek destek talebinde bulundular.

DEMİRBAĞ: Elazığ’a Hizmet İçin Adayım…

HDP Elazığ birinci sıra milletvekili adayı Orhan Demirbağ, Elazığ’ın yıllardan beri hak etmiş olduğu yatırım ve desteği alamadığını belirterek, “Sayın Başkanım biz Elazığ’ın kronikleşmiş bir çok surunun çözümü ve ilin ekonomi ve sanayisinin canlanması ve işsizliğin önlenmesi için sizlerin ve tüm Elazığ’ın desteğini talep ediyoruz. Ekibimizle birlikte ve siz değerli sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleriyle birlikte bu hizmetleri vermeye adayız” dedi.

Başkan Alan Başarı Mesajında Bulundu…

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Elazığ TSO Başkanı Alan, “Ben öncelikle nazik ziyaretiniz nedeniyle teşekkürlerimi sunuyorum. Takdir edersiniz, Oda olarak biz tüm siyasi partilere ve adaylara eşit mesafede bulunuyoruz. Ancak, ilimize ve halkımıza hizmet anlamında kapımız sonuna kadar herkese açık. Seçimlerin öncelikle bölgemizde kardeşliğimizi pekiştirmesi, birlik ve beraberliğimizi artırması, huzur  ve güvenin tesis edilmesi anlamında bir başlangıç olması en büyük temennimdir. Elbette siyasi partiler ülkelerin kalkınma ve gelişmesi, demokrasinin yerleşmesi, insanların AB normlarında her anlamada hizmet alması için varlar. Biz bu düşüncelerle sizlere seçimlerde başarılar diliyoruz. Oda olarak her zaman ilimiz ve halkımıza hizmet anlamında işbirliği ve müşterek çalışmaya hazır olduğumuzu da bir kez daha ifade etmek istiyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1482 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.4.2015 17:54:09
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.