Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

 FINDIKZADE ELAZIĞ DERNEĞİNDEN ODAMIZA ZİYERET

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Fındıkzade Elazığ Derneği Başkanı Mehmet Demirbağ ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Alan’ı makamında ziyaret ederek başarılar dilediler…

Demirbağ: Ortak Gayemiz İlimize ve Halkımıza Hizmettir…

Fındıkzade Elazığ Derneği Başkanı Mehmet Demirbağ, dernek üyeleri ve bir dönem Elazığspor Yöneticiliği yapan işadamı Ata Tanyıldızı Başkan Alan’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette bir değerlendirme yapan Başkan Demirbağ ve işadamı Tanyıldızı, amaçlarının sosyal, kültürel, sprotif ve ekonomik yönden Elazığ’a hizmet etmek olduğunu ifade ettiler. Elazığ TSO’nun yapacağı çalışma ve her projede yer almak istediklerini belirten Demirbağ ve Tanyıldızı Başkan Alan’a başarılar dilediler.

Alan: Sivil Toplum Kuruluşları Kalkınma Adına Önem Taşıyor…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da ziyarette yaptığı değerlendirmede, “İl dışında çok aktif olarak bir çok alanda hizmet veren dernek, vakıf ve sivil toplum kuruluşlarımız var. Bu kuruluşların varlığı ilimiz adına çok büyük önem taşıyor. Biz Ticaret ve Sanayi Odası olarak tüm kurumlarla işbirliği ve istişare içerisinde ilimize hizmet vermek istiyoruz. Çünkü her kurumun kendine göre bir birikimi ve tecrübesi söz konusu. Bunları birleştirebilirsek ancak ilimize ve halkımıza daha etkili hizmet vermiş oluruz. Ben bu düşüncelerle İstanbul’da çok güzel etkinliklerle kültürümüzü yaşatmaya gayret gösteren derneğinize ve sizin vasıtanızla diğer tüm derneklerimize özverili gayretleri nedeniyle teşekkür ediyorum. Ziyaretiniz için de teşekkür eder, tüm dernek üyelerine en derin saygılarımı sunarım” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1293 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.4.2015 12:03:07
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.