Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
  OTYAKMAZ BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

Sivasspor Klüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

Otyakmaz: Başkan Alan Elazığ’a En İyi Hizmeti Verecektir…

Sivasspor Klüp Başkanı Mecnun Otyakmaz Başkan İdris Alan ile geçmiş yıllara dayanan bir dostluğu olduğunu belirterek, “Sayın Alan’ın Elazığ TSO gibi güzide bir kurumun başkanlığına seçilmiş olmasından duyduğum memnuniyeti öncelikle ifade etmek istiyorum. Kendisiyle dostluğumuz ve kardeşliğimiz eski yıllara dayanmaktadır. Elazığ’ı ziyaret ederek, öncelikle Sayın Başkana hayırlı olsun demek istedim. Ayrıca kardeş kulübümüz olan Elazığspor’un Denizlispor ile oynayacağı karşılaşmayı da izlemek ve Gakgoşlara destek vermek istiyorum. Sayın Başkan Alan’ın Elazığ TSO’ya ve üyelere en iyi hizmeti vereceğinden kuşkum yoktur. Bu doğrultuda biz her zaman Sayın Başkanın yanındayız” dedi.

Alan: Ziyaretten Büyük Memnuniyet Duydum…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Sivasspor Kulübü Başkanı değerli dostum Sayın Mecnun Otyakmaz’ın bugün Odamızı ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. İş dünyasına ve Türk sporuna önemli katkılar sunan Sayın Otyakmaza nazik ziyareti ve temennileriyle ilgili şahsım ve Odamız adına teşekkür ediyor, kendilerine de Süperligde ve iş hayatında başarılar diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1348 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.4.2015 11:40:49
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.