Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ TSO KUTLU DOĞUM İKRAMINA YOĞUN İLGİ

Elazığ TSO tarafında geleneksel halde her yıl Kutlu Doğum Haftası nedeniyle İlimiz Sanayi Sitesi Camiinde düzenlenen Kutlu Doğum İkramı bu yıl il protokolü ve vatandaşların yoğun ilgisini gördü.

İl Protokolünden Yoğun İlgi

Elazığ TSO Kutlu Doğum ikramına, Elazığ Valisi Murat Zorluğolu, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, F.Ü. Rektörü Prof.Dr. Kutbettin Demirdağ, İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, İl Defterdarı Erdoğan Yıldıraner, İl Müftüsü Peyami Güngör, Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, Elazığ Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdulkerim Sis, Ticaret İl Müdürü Mehmet Çelik, Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Zafer Aydın, Borsa Başkanı M.Ali Dumandağ, Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cemil Erdem, Elazığ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, STK temsilcileri, Elazığ TSO Üyeleri, Sanayi Sitesi esnafları ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.

Alan’dan Teşekkür Konuşması

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan il protokolü ve vatandaşların yoğun ilgisini gören Kutlu Doğum İkramı nedeniyle yaptığı açıklamada, “Alemlere Rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)’in Kutlu Doğumu’nun 1444. Yılı münasebetiyle İl Müftülüğümüz nezaretinde düzenlenen 2015 yılı ‘Kutlu Doğum Haftası’ programı kapsamında  bu mübarek Cuma günü İlimiz Sanayi Sitesi Camiinde ‘Kutlu Doğum İkramımız’ vesilesiyle bir araya gelmiş bulunuyoruz.

Müstesna bir zaman dilimini oluşturan bu mübarek günlerin, birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzurumuzun çimentosu olması dileklerimle, Odamızın geleneksel hale getirmiş olduğu, Kutlu Doğum ikramımıza teşrifleriniz nedeniyle şahsım ve Odam adına teşekkür eder, en derin saygılarımı sunarım”dedi.

Başkan Alan’ın konuşmasının ardından İl Müftü Yardımcısı Şeyhmus Tanrıverdi ikram öncesi dua okuyarak, Elazığ TSO’ya teşekür etti. Okunan duaların ardından il protokol üyeleri vatandaşlara kavurma ikramında bulundular.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1536 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.4.2015 15:25:16
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.