Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 YİSAD-Elazığ TSO Sektör TOPLANTISI

Yassı Çelik İthalat, İhracat ve Sanayicileri Derneği (YİSAD) ile Elazığ TSO işbirliğinde sektörün önde gelen firmalarının da katılımı ile  18 Nisan 2015 Cumartesi günü Saat: 14.00’de Elazığ TSO Eski Hizmet Binası Toplantı Salonu (Saray Camii Bitişiği) değerlendirme toplantısı yapılacaktır…

Alan: Bu Önemli Toplantıya Tüm Üyelerimizin Katılımını Bekliyoruz

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan toplantıya tüm üyelerimiz ve ilgilileri davet ederek, “Odamızın daveti üzerine Yassı Çelik İthalat, İhracat ve Sanayicileri Derneğinin (YİSAD) 19. il programı Elazığ’da gerçekleştirilecektir. Dernek Başkanı H.Tuncay SERGEN ve ülkemizin çeşitli illerinde faaliyet gösteren sektörün önde gelen üyelerinden oluşan 70 kişilik bir ekiple ilimizde sektör değerlendirme toplantısı yapılacaktır. İlimiz ekonomi ve sanayisinin de değerlendirileceği toplantının ilimize özellikle yeni yatırımlar kazandırılması ve sektörün sorunlarının ilgili makamlara taşınması noktasında önemli bir fırsat olarak görmekteyiz.

Bu düşüncelerle sektörde yer alan ve ülkemizin önemli marka firmalarının yer aldığı YİSAD üyeleriyle değerlendirme toplantımıza başta üyelerimiz olmak üzere tüm ilgililerin katılımını bekler, saygılar sunarım” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1309 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.4.2015 11:26:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.