Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ALAN: HALKIMIZIN ‘KUTLU DOĞUM’ HAFTASINI KUTLUYORUM 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Hz. Peygamber Efendimizin kutlu doğumunun 1444. Yılı münasebetiyle İl Müftülüğü tarafından hazırlanan ve Elazığ TSO’nun da yer aldığı kutlama etkinliklerine tüm halkımızın katılarak istifade etmesi çağrısında bulundu.

 

Başkan Alan yayınladığı kutlama mesajında; “Allah-u Tealanın bütün alemlere rahmet olarak gönderdiği, Hz. Peygamber (s.a.v)’imizin dünyaya şeref verdiği bu hafta çok mübarek bir zaman dilimidir. İhlas ve samimiyet dinin özüdür. İhlas ve samimiyet, inancın, kulluğun ve itaatin sadece ve sadece alemlerin rabbi olan Allah’a özgü kılınmasıdır. Örnek hayatı ve davranışları ile bizlere nasıl yaşamamız gerektiğini göstermiş ve Allah'tan yüce bir mesaj getirmiş olan rahmet Peygamberimizin öğretilerini hayatımıza rehber almalı, dinimizi daha iyi anlamalı ve yaşamalıyız. Hz. Peygamberimizi bütün yönleriyle daha iyi tanımalı ve tanıtmalı, güzel ahlakını davranışlarımızın rehberi yapmalıyız.

Valiliğimiz öncülüğünde İl Müftülüğümüzün nezaretinde bir hafta boyunca bir çok etkinlikle kutlanacak olan ‘Kutlu Doğum Haftası’ etkinliklerine tüm üyelerimizin ve halkımızın katılarak istifade etmesini bekliyoruz.

Bu düşüncelerle tüm üyelerimizin, halkımızın ve İslam aleminin Kutlu Doğum Haftası’nı kutlar; üyelerimiz ve halkımızı 17 Nisan 2015 Cuma günü, Sanayi Sitesi Sanayi Camiinde, Cuma namazı sonrası, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak dağıtacağımız kavurma-pilav ikramına davet eder saygılar sunarım” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1083 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.4.2015 10:19:05
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.