Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Rektör Demirdağ, Milli Sporcular ve İş Dünyasından Tebrik Ziyareti

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’a tebrik ziyaretleri kapsamında F.Ü. Rektörü Prof.Dr. Kutbeddin Demirdağ, Boks Milli Takım Hocası Cemil Döndü ve Milli Sporcular ile iş dünyası temsilcileri ziyarette bulanarak hayırlı olsun mesajlarını ilettiler.

Sporculardan Ziyaret…

Boks Milli Tarım Hocası Cemil Döndü, Dünya üçüncüsü Milli Boksör Ayşe Taş ve Türkiye ikincisi Milli Boksör Gülistan Gezici Başka Alan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. Ziyarette Antrenör Cemil Döndü sporcularıyla birlikte Avrupa Olimpiyatlarına ve Rio Olimpiyatlarına hazırlandıklarını belirterek Elazığ ve Ülkemizin en iyi şekilde temsil edilerek tüm halkımızı gururlandıracak başarılara imza atmak istediklerini ifade etti. Döndü Başkan Alan’a Türk Milli Takım forması ile Boks Federasyonun bir rozetini de takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Alan’da Elazığ TSO olarak imkanlar ölçüsünde Elazığ ve Ülkemize böylesine önemli değerler katan tüm spor camiasının her zaman yanında olduklarını belirterek başarılar diledi.

Rektör Demirdağ’la Değerlendirme…

Ziyaretler kapsamında Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret eden F.Ü. Rektörü Prof.Dr. Kutbeddin Demirdağ ile başkan Alan bir süre görüşme yaparak Elazığ için müşterek neler yapılabileceği hususunda görüş alışverişinde bulundular. F.Ü. ile Elazığ TSO işbirliğinde çok başarılı bir şekilde hizmetlerini devam ettiren Fırat Teknokent’in iş dünyası ile yeni dönemde özellikle eğitim, bilgilendirme ve proje üretme noktasında işbirliğinin artırılması değerlendirildi.

 

İş Dünyası Temsilcilerinden Tebrik…

Uzun bir dönem Elazığ TSO AB İşletmeler Ağı Sorumlusu olarak görev yapan ve projenin tamamlanması ile birlikte Elazığ TSO’dan ayrılarak Fırat Teknokent’te  yazılım alanında hizmet vermeye başlayan A.Oğuz Tanyıldızı ile Şems Grup İnş. Deri Tekstil Şirketi sahibi Cengiz Bayram ve şirket temsilcileri Başkan Alan’ı makamında ziyaret ederek başarılar dilediler.

Toplumun Tüm Kesimlerine Teşekkür…

Başkan Alan, Elazığ TSO’daki seçimlerin üzerinden bir aydan fazla bir zaman geçmiş olmasına rağmen toplumu oluşturan tüm kesimlerin Elazığ TSO’ya ilgisinin devam ettiğini belirterek, “ İl protokolünden, sivil toplum kuruluşlarına, kamu kurumlarından meslek örgütlerine, spor camiasından sanat camiasına, iş dünyasından akademisyenlere kısaca toplumun hemen her kesimi Odamızı ziyaret ederek şahsıma ve Meclis başkanımıza yeni dönem için başarı temennilerinde bulunmuşlardır.  Başarılı hizmetler için tüm gelenlerin hayır dualarını talep ediyorum. Allah(c.c.)’ın izni ve inayetiyle görev süremiz içerisinde hakkaniyet duygularıyla adil bir şekilde başta üyelerimiz olmak üzere tüm halkımıza hizmet vermek istiyoruz. Bu hizmetleri sunarken bizleri ziyaret eden tüm kesimlerle sürekli işbirliği ve istişare içerisinde olacağız. Bu son ziyaretler vesilesiyle bir kez daha gösterilen ilgi ve teveccühe teşekkür ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

 

 

 

 

Bu haber 1395 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.4.2015 10:42:00
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.