Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ STANDLARI MARBLE FUARINDA GÖZ DOLDURDU

Bu yıl 21’cisi düzenlenen ve Dünyanın önde gelen üç büyük doğaltaş fuarından biri olan İZMİR MARBLE Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na 11 Elazığ firması katılarak sektörün ve ilin tanıtımına önemli bir katkı sağladı. Fuar açılışına katılan ve Elazığ firmalarını standlarında ziyaret eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Suat Karataş ve Yönetim Kurulu Üyesi F.Ahmet Yılmaz ilimiz tanıtımına katkı sağlamaları nedeniyle firmaları kutladılar.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan fuar açılışına katılarak, Elazığ firmalarını yönetim kurulu üyeleriyle ziyaret etti. Başkan Alan, ziyaretler sonrası yaptığı değerlendirmede, “İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen MARBLE Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, ülkemizin çok önemli kaynaklarından biri olan mermer ve doğaltaş değerlerimizin tanıtımına önemli katkı sağlamıştır.   Bu yıl düzenlenen fuarda 1298 adet stand açılmıştır. Fuar alanına farklı il ve ülkelerden toplam 632 tır malzeme gelmiştir. 30 farklı ülkenin yer aldığı fuara, bu yıl 43 vilayetten 15 bin ton doğal taş getirilerek sergilenmiştir.

Böylesine büyük ve dünya çapında etkili bir organizasyon olan İzmir Fuarında 11 ayrı Elazığ firmamız da yer alarak ilimizi ve sektörü en güzel ve etkili şekilde temsil ederek, Elazığ ismini dünya çapında tanıtma başarısı göstermişlerdir. Fuar kapsamında en güzel stantların Elazığlı firmalar tarafından açılmış olması bizleri gururlandırmıştır. Çünkü uluslar arası bir arenada hem ilimiz hem de dünya çapında nadir bulunan Elazığ Vişne, Beyaz Oniks gibi ürünlerimiz çok etkili bir şekilde tanıtılmıştır. Fuara katılan 11 firmamızı da yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla ziyaret ederek ilin ve sektörün tanıtımına vermiş oldukları destekten ötürü tebrik ettik. Firmalarımızı fuar alanında ziyaretimizden firma sahibi işadamı arkadaşlarımız da büyük bir memnuniyet duymuşlardır. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve şahsım adına firmalarımıza katkılarından ötürü bir kez daha teşekkür ediyor, Oda olarak tüm üyelerimizin ve Elazığ adına başarı ortaya koyan tüm kesimlerin her zaman yanında yer alacağımızı bir kez daha ifade ederek, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Fuara katılan Abamer Mermer, Alacakaya Mermer, Akdağ Mermer, Romer Mermer, Elazığ Mermer, Elmad Mermer, Serdal Karo Mermer, Mesta Mermer, Kalmer Mermer, Nergiz Granit Mermer, Özba Mermer temsilcileriyle bir bir görüşen ve standlarını ziyaret eden Elazığ TSO heyeti firma temsilcilerini tebrik ettiler. Firma temsilcileri de kendilerini İzmir Fuarında yalnız bırkmayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ettiler.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1745 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.3.2015 13:20:59
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.