Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
  

ALAN’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Oda Yönetim Kurulu Başkalığı seçimlerinin ardından yeni oluşan yönetime ve kendisine gösterilen teveccühe teşekkür etti.

 

Elazığ TSO Başkanı İdris Alan mesajında, “27 Şubat 2015 tarihinde Odamız Yönetim Kurulu tarafından yapılan seçimler sonrasında Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmemin ardından, bugün kadar Odamızı yoğun bir şekilde ziyaret eden, Yurt içinden ve yurt dışından telefonla arayan, telgraf çeken, çiçek gönderen ve başarı mesajlarını ileten, Başta Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız, Milletvekillerimiz, TOBB Başkanımız, Odamızın çok değerli Meclis Başkanı, Defterdarımız, Özel İdare Genel Sekreterimiz, Siyasi Parti İl Başkanlarımız, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri, Yerel Yönetim temsilcileri, Milletvekili Aday Adaylarımız, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın yöneticileri, Odamızın çok değerli Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İş dünyasının her kademesinden çok değerli işadamı arkadaşlarımız, medya mensuplarımız, dernek ve vakıf yöneticileri, Sendika yönetici ve temsilcileri, kültür ve sanat camiasının temsilcileri, spor camiası temsilcileri ve toplumun çok geniş bir kesiminden yoğun bir şekilde başarı temennisi ile ziyarete gelen çok değerli hemşerilerimize ismini burada unuttuğum tüm ziyaretçilerimize göstermiş oldukları iyi niyet ve nezaketlerinden dolayı Odamızın yeni yönetim kurulu ve şahsım adına teşekkür ediyorum.

Bizlere gösterilen bu teveccühe layık olmak adına Yüce Allah’ın takdir ve izniyle ilimize ve üyelerimize katkı sağlayacak çalışmalar ve projeler üretmek istiyoruz. Bu noktada tüm ziyaret edenlerden ve arayanlardan talebimi bir kez daha yinelemek istiyorum. Bizlere üyelerimiz ve ilimiz için güzel çalışmalar yapma noktasında duacı olsunlar, fikirlerini ve düşüncelerini paylaşsınlar. Biz makamların ve tevdi edilen görevlerin geçici Allah rızasının kalıcı olduğuna inanıyoruz.

Dolayısı ile hizmet dönemimiz içerisinde üyelerimizin memnuniyetini almak tek ve öncelikli hedefimizdir. Bu düşüncelerle, gösterilen yakın ilgi ve güven için sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı arz ediyor, yeni dönemin ilimize, üyelerimize ve tüm iş dünyasını hayırlı olmasını Yüce Allah (c.c)’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1152 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.3.2015 12:35:08
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.