Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
"Elektronik Ortamda Defter Tutma Mükellefiyeti"

Bilgilendirme Toplantısı Elazığ TSO Ev Sahipliğinde Yapıldı

Elazığ TSO ile TÜRKKEP Bölge Müdürlüğü işbirliği ile “Elektronik Ortamda Defter Tutma Mükellefiyeti” Bilgilendirme Toplantısı, TÜRKKEP Uzmanlarının katılımı ile Elazığ TSO’nun ev sahipliğinde yapıldı.

Toplantıya Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ Muhasebeciler Odası Başkanı Sabit Önal, muhasebeciler ve Elazığ TSO Üyesi işletme temsilcileri katıldı.

Alan: Bilgilendirme Etkinliklerimiz Devam Edecek

Bilgilendirme toplantısının açılış konuşmasını yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Oda olarak farklı sektörlerde yer alan üyelere yönelik bilgilendirme toplantılarının artarak devam edeceğini söyledi. Alan konuşmasında, “Odamız ile TÜRKKEP Bölge Müdürlüğü işbirliğinde bugün, 6762 sayılı Türk Ticaret Kanununun “Defter Tutma Mükellefiyeti” başlıklı 66’ncı maddesinin ikinci fıkrasında yevmiye defteri, defteri kebir, envanter defteri, karar ve işletme defterinin elektronik ortamda veya dosyalama suretiyle tutulabileceği hususunda bilgilendirme yapılacaktır.

Üyelerimizin muhasebe sistemlerini yakından ilgilendiren bu konuyla ilgili olarak ilimize teşrif eden, TÜRKKEP uzmanlarına teşekkür ediyor, toplantının yararlı geçmesini temenni ediyorum” dedi.

TÜRKEP Uzmanlarından Sunum…

 Başkan Alan’ın açılış konuşmasının ardından birer sunu yapan TÜRKKEP Bölge Müdürü Zehra Kuş, Bölge Sorumlusu Murat Yıldırım ve yazılım departmanından Ferit Erelin katılımcılara konu hakkında detaylı bilgiler vererek, çeşitli soruları cevaplandırdılar.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1561 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.3.2015 15:38:41
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.