Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
KAYA, SAĞLIK SEKTÖRÜNDE YER ALAN İŞLETMELERİ ZİYARET ETTİ

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya ile Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akan 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle Odamız üyesi sağlık sektöründe yer alan işletmeleri ziyaret ettiler.

 

Meclis Başkanı Kaya ziyaretlerde yaptığı değerlendirmede, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimizdeki tüm sektörlerin sorunları ve çözümü noktasında ilgili tüm kesimlerle bundan sonra çok daha etkili bir iletişim sağlayarak gelecek öneri ve talepleri değerlendireceğiz. Bugün 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sektördeki üyelerimizi ziyaret ederek, karşılıklı istişare yapmak istiyoruz. Sağlık sektöründe çok önemli bir birikimimiz ve tecrübemiz söz konusu. Elazığ bu alanda çevre illere daha önemli hizmetler sunuyor. Sektörün gelişimini sürdürüp önümüzdeki süreç içerisinde komşu ülkelere de buradan hizmet vermesini temenni ediyoruz. Ben bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarının bayramını bir kez daha tebrik ediyor, kendilerine ve ailelerine sağlık ve huzurlu bir yaşam diliyorum” dedi.

Sağlık sektöründe iştigal eden firma temsilcileri de Başkan Kaya ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyetleri ifade ettiler. Elazığ TSO 13. Meslek Grubunu oluşturan sağlık sektörü temsilcisi olan Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akan, sektörün içinde bulunduğu sorunların geniş kapsamlı bir şekilde istişare edilmesi için Elazığ TSO tarafından önümüzdeki günlerde bir toplantı düzenleneceğini ve bu toplantıya tüm sektör temsilcilerinin katılımının sağlanacağını söyledi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1327 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.3.2015 14:30:01
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.