Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ÇANAKKALE GEÇİLMEZ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN’ın Çanakkale Zaferi mesajı:

“Yüce Türk milletini yok etmeye ve Türk vatanını istilaya kalkışan, dönemin en güçlü devletlerine karşı, büyük Türk milletinin Çanakkale'de vermiş olduğu eşsiz mücadelenin ve kazandığımız zaferin 100’cü yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Çanakkale zaferi, hiç kuşkusuz sonuçları itibariyle tarihin akışını ve her şeyden önemlisi Türk ulusunun kaderini değiştiren çok önemli bir başarıdır. Çanakkale zaferi, vatanın bütünlüğü ve ulusun bağımsızlığı söz konusu olduğunda, tüm yokluklara rağmen Türk milletinin neleri başarabileceğinin en güzel kanıtıdır.

Tarihte eşine az rastlanır çok uluslu bir güce kanları ve canları pahasına ‘dur’ diyen ve tüm dünyaya "Çanakkale geçilmez" dedirten büyük Türk milleti ve onun bağrından çıkan kahraman Türk silahlı kuvvetleri, ülkesine, milletine ve dinine yönelik her türlü tehdidi bertaraf edebilecek güç ve kararlıktadır.

Bu duygularla, başta ebedi başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK ve onun silah arkadaşları olmak üzere, komutanından erine kadar bu mücadeleye iştirak eden bütün kahramanlarımızı, özgürlük ve bağımsızlığımız uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi, hayatta olan kahraman gazilerimizi camia olarak bir kez daha rahmet ve şükranla anar, büyük Türk milletinin ve kahraman Türk silahlı kuvvetlerinin bu anlamlı günlerini kutlarız.

 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1045 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.3.2015 09:11:44
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.