Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
  

ELAZIĞ TSO HEYETİ HİSARCIKLIOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ…

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Suat Karataş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Küçükay ve F.Ahmet Yılmaz TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular…

 

KAYA ve ALAN Bilgilendirme Yaptılar…

Ziyarette Elazığ TSO’da yapılan seçimle birlikte yeni bir dönemin başladığı ifade edildi. Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, kısa süre içerisinde Elazığ TSO tarafından bir ödül töreni düzenlemeyi planladıklarını belirterek, “Sayın Başkanım bu törene sizlerin teşrifleri bizleri onurlandıracaktır. İhracatta, istihdamda, yeni yatırımda, girişimcilikte, Ar-Ge ve yenilikte başarılı üyelerimizin ödüllendirileceği bu tören üyelerimizle birlikte aynı zamanda son ekonomik gelişmelerin değerlendirilebileceği bir toplantı olacaktır. Nisan ayı içerisinde sizlerin de programı uygun olur ise bu etkinliği gerçekleştirmek istiyoruz” dedi. Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan’da, kabul için Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ederek, “Sayın Başkanım daha önce sizlerle Elazığ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyesi sıfatı ile tanışıyorduk. Bugün sizleri Yönetim Kurulu Başkanı olarak ziyaret ediyoruz. Odamızda Sayın Meclis Başkanımızın da ifade ettiği gibi yeni bir dönem başladı. Bu yeni dönemde TOBB ile müşterek çalışmalar ve projeler üreterek ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak istiyoruz. Bizlere zaman ayırdığınız için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

HİSARCIKLIOĞLU: En Kısa Sürede Elazığ’a Geleceğim…

Elazığ TSO heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Öncelikle bu nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Yeni dönemin Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB camiasına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sizlerin bu daveti beni ziyadesiyle mutlu etti. Oradaki  arkadaşlarımızla ben de en kısa sürede bir araya gelmek istiyorum. Elazığ için bir şeyler yapmanın gayreti ve çok istekli bir yönetim görüyorum. Bu yeni dönemde sizlerin çok başarılı çalışmalar yapacağınızdan eminim. Bizlerde bu çalışmalarınızda sizlerin her zaman yanınızdayız. Her türlü işbirliği ve müşterek çalışmaya hazır olduğumuzu ben de ifade etmek istiyorum. Sayın Başkanım yeni dönemde sizlere başarılar diliyorum. Sizlerin aracılığı ile de tüm Elazığ iş dünyası ve halkına selamlarımı saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 2026 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.3.2015 10:03:45
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.