Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 MHP ELAZIĞ İL YÖNETİMİNDEN ELAZIĞ TSO’YA ZİYARET

Elazığ MHP İl Başkanı Av. A.Vahap Erdem ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya ve Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ayrı ayrı ziyaret ederek, seçimler sonrasında oluşan Elazığ TSO yeni yönetiminin hayırlı olmasını dilediler. 

Erdem: İlimize Güzel Hizmetler Yapılması Ortak Temennimizdir…

Meclis Başkanı Kaya ile Yönetim Kurulu Başkanı Alan’ı makamında ziyaret eden Elazığ MHP heyeti adına bir değerlendirmede bulunan İl Başkanı Av. A.Vahap Erdem siyaset kurumu ve sivil toplum örgütlerinin ortak amaçlarının kendi illerini kalkındırma ve geliştirmek olduğunu vurgulayarak, “Bizler de Elazığ TSO’daki yeni yönetim gibi kısa bir süre önce görev almış bulunuyoruz. Siyasetçilerin de meslek örgütü yada STK’ların ortak buluşma noktası kendi şehirlerine en etkili hizmeti vermektir. Biz bu düşüncelerle Elazığ TSO’nun yeni dönemde ilimize önemli hizmetler yapacağına inanıyoruz. Elazığ TSO kadrolarında görev alan ağabeylerimizi, arkadaşlarımızı yakından tanıyoruz. Bilgi ve birikimlerini biliyoruz. İnşallah ilimiz için hayırlı ve halkımızın umut ve beklentilerinin karşılanması noktasında 2015 yılında yapılacak olan seçimlerle birlikte bu yeni dönemin hayırlı olmasını temenni ediyor, Elazığ TSO Yönetimine de başarılar diliyoruz” dedi.

Kaya ve Alan’dan Teşekkür…

MHP heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Meclis Başkanı Kaya ve Yönetim Kurulu Başkanı Alan’da değerlendirmelerinde, Elazığ TSO çatısı anlıda her görüş ve düşüncenin kardeşçe ve demokrasinin gerektirdiği şekilde yaşadığını bu nedenle tüm siyasi partilere aynı mesafede olan Elazığ TSO’nun ilin kalkınma ve gelişmesi noktasında tüm partilerle çalışmaya ve projelerde birlikte olmaya devam edeceklerini vurguladılar. MHP’nin Türk siyasi tarihinde çok önemli ve değerli bir yeri olduğuna da işaret eden Kaya ve Alan seçimlerde ilimize katkı sağlayacak adayların seçilmesini arzu ettiklerini, bu noktada MHP’ne başarılar dileyerek, ziyaret için teşekkür ettiler.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1283 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.3.2015 16:28:43
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.