Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Medyadan, Kamu Kurumlarına, Sivil Toplum Örgütlerinden İşdünyasına Toplumun Bütün Kesimlerinden Alan'a Yoğun İlgi Devam Ediyor

Alan: Gösterilen Yakın İlgiye Teşekkür ediyorum

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’a toplumun farklı kesimlerinden başarı ve hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri Sekran Gürtürk, A.Paki Kaymaz, Zeki Geçkil ve Gülbin Yıldız, Belediye Meclis Eski Üyesi Burhan Başbuğ, İşadamı Yetiş Kara, Ticaret İl Müdürü Mehmet Çelik, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Zafer Aydın, Palu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Prof.Dr. Mehmet Şekerci ve yönetim kurulu üyeleri, İşadamları Fırat Ağtaş, Eyüp Doğan ve Doğan Candoğan Başkan Alan’ı makamında ziyaret ederek tebriklerini ilettiler.

Heyetlerle ayrı ayrı görüşen Başkan Alan, kendisine gösterilen ilgiye teşekkür ederek, “Hepinizin dualarını rica ediyorum. Allah’ın izniyle tek amacımız bulunduğumuz makamda üyelerimize ve halkımıza hizmet vermek ve görev süremizi layıkıyla tamamlamaktır. Görev süremiz sonrasında arkamızdan bizler için Allah razı olsun sedası bırakmak tem arzumuzdur. Bu makamları bugüne kadar çok sayıda insan doldurmuştur. Dolayısı ile makamlarda mevkilerde geçicidir. Yüce Allah’ın katında hesap verebilir olma ve doğru işlerin içerisinde yer alma asıl olandır. Bizim tek derdimiz ve temennimiz budur. İnşallah sizlerin ve tüm üyelerimizin destek ve dualarıyla buna layık olmaya gayret göstereceğiz. Gösterilen ilgi nedeniyle şahsım ve Odamız adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

 

 

 

Bu haber 1530 defa okundu.
Ekleme Tarihi :12.3.2015 13:22:17
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.