Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 KAYA: MECLİS ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE YENİ DÖNEMİ DAHA AKTİF DEĞERLENDİRECEĞİZ

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya geniş bir katılımla gerçekleştirilen Meclis Toplantısında Elazığ TSO’da yeni bir dönemin başladığını belirterek, “Bu dönemde siz değerli meclis üyelerimizle birlikte ilimize ve üyelerimize daha aktif bir hizmet dönemi geçirmeyi planlıyoruz ”dedi.

 

2015 YILI ELAZIĞ İÇİN ÖNEMLİ

Şubat Ayı Meclis Toplantısının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, Elazığ TSO’da Yönetim Kurulu Başkanı ile birlikte bir yönetim kurulu üyesinin milletvekili aday adaylığı için istifası ile yapılan seçimlerle yeni bir dönem başladığını belirterek, “Değerli Meclis Üyeleri Odamızda bildiğiniz gibi bir koalisyon dönemi vardı. Yapılan son seçimlerle birlikte artık bu çift başlılık ortadan kalkmış bulunuyor. Malumunuz olduğu üzere 2015 yılı genel seçimlerin yapılacağı bir yıl olacak. Hükümetimiz tarafından da yeni ekonomik paketler üzerinde ciddi çalışmalar yapılıyor. Ayrıca Elazığ 1. Kalkınma kurultayının eylem planlarının hayata geçirilmesi noktasında tüm kurumlar kendi ilgi alanları ile ilgili çalışmalar başlatmış bulunuyor. Dolayısı ile bir çok anlamda yeni bir dönem olan 2015 yılının çok verimli bir şekilde siz değerli Meclis üyelerimize değerlendirerek başta ilimiz ve üyelerimiz olmak üzere etkili hizmetler gerçekleştirmek istiyoruz. Bu doğrultuda hepinizin sürece etkin katılımı ve destekleri önem taşıyor. Bu vesile ile katılımınız için teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

 

GÜNDEM MADDELERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Meclis Başkanı Kaya’nın değerlendirmesinin ardından daha önce Meclis Üyelerine gönderilen Elazığ TSO hizmet ve çalışma planı ile bütçesi başta olmak üzere diğer gündem maddeleri üzerinde görüşmeler yapıldı. Toplantı meclis üyelerinin gündeme dair ve gündem dışı konuşma ve değerlendirmeleriyle sona erdi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1270 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.3.2015 09:23:26
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.