Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

YANILMAZ’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek tebrik etti.

ALAN: Elazığ’a Tüm Kurumlarımızla El Ele Vererek Hizmet Edeceğiz…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Sayın Başkanım sizleri bugün Odamızda ağırlamanın mutluluğunu yaşıyorum. 27 Şubat 2015 tarihinde Odamızda yönetim kurulumuzda yapılan seçimle yeni dönem Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilmiş bulunuyorum. Bu dönemde halkımızın ve üyelerimizin beklemiş olduğu hizmetlerin sunulması adına tüm kurum ve kuruluşlar ile mülki ve idari yöneticilerimizle el ele vererek sorunlarımızı çözmek ve ilimize hizmet etmek istiyoruz. Makamlar ve mevkiler geçicidir. Önemli olan makamların işgal edildiği süre içerisine topluma yapmış olduğumuz hizmetlerdir. Biz Allah’ın izniyle hak ve hukuk çerçevesinde bulunduğumuz süre içerisinde adil ve şeffaf bir yönetimle sizlerin de destekleriyle iyi izlenimler bırakarak bu dönemi en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Zatıalinizle daha önce bir araya gelmiş olduğumuz toplantılarda iş dünyasına bakış açınız ve müşterek çalışma niyetleriniz bizleri gelecek adına umutlandırıyor. İnşallah hep birlikte ilimiz için güzel işler yapmanın mutluluğunu birlikte yaşarız. Bu düşüncelerle ziyaretiniz ve ilginiz için şahsım ve Odamız adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

YANILMAZ: İş Dünyasının Zenginliği Elazığ’ın Zenginliğidir…

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’da Alan’ı kutlayarak, “Sayın Başkan yapmış olduğunuz seçimle arkadaşlarınızın teveccühü ile ilimizin çok önemli bir kurumu olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilmiş bulunmaktasınız. Sizlere yeni dönemde başarılar diliyorum. Elbette Ticaret ve Sanayi kesimi bizler için çok büyük bir önem taşıyor. İş dünyasında yer alan her bir kardeşimizin zenginliği tüm Elazığ’ın zenginliğidir. Her istihdam sağlayan işadamı bizler için çok büyük bir değerdir. Biz Elazığ Belediyesi olarak iş dünyamızla belirtmiş olduğunuz gibi el ele vererek sorunların çözümü ve ilin daha yaşanabilir, daha kalkınmış ve daha müreffeh olması noktasında her türlü işbirliği ve müşterekliğe hazırız. Bunun zaten adımlarını da somut olarak toplu iş yerleri ile atıyoruz. Önümüzdeki süreç içerisinde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızla birlikte ilimiz için yapılacak çalışmaları değerlendireceğiz. Ben bu vesile ile, yeni dönemin sizlere ve iş dünyamıza hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1227 defa okundu.
Ekleme Tarihi :5.3.2015 12:15:46
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.