Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Elazığ TSO’da Yeni Başkan İdris Alan Oldu… 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı A.Şekerdağ’ın 10 Şubat 2015 tarihinde istifasının ardından boşalan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanlık seçimi 27 Şubat 2015 tarihinde 11 kişiden oluşan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile yapıldı. İdris Alan ile Polat Şaroğlu’nun başkan adayı olduğu seçimde Alan 6, Şaroğlu 5 oy aldı. 27 Şubat 2015 tarihi itibarı ile İdris Alan Elazığ TSO’nun yeni başkanı olarak seçildi.

DAĞOĞLU: Kazanan Elazığ ve Üyelerimizdir…

Seçim öncesi bir değerlendirme konuşması yapan ve oturumu yöneten Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halis Dağoğlu, seçimin kazananı ve kaybedeni olmadığını ve burada bir hizmet yarışı olduğunu söyledi. Dağoğlu konuşmasında; “Bilindiği 5174 Sayılı TOBB ve Odalar Kanununun ilgili yönetmeliklerine istinaden istifa eden Yönetim Kurulu Başkanının yerine yeni başkanın seçilmesi Yönetim Kurulu Üyelerinin gizli oyu ile olmaktadır.

Bugün siz değerli Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımı ile yeni başkanımızı belirleyeceğiz. Burada kazanan yada kaybeden diye bir şey yok. Kazanan üyelerimiz ve Elazığ olacaktır. Bu nedenle seçimlerin başta camiamız olmak üzere, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

Alan ve Şaroğlu Başarı Mesajları Verdiler…

Yapılan oylamanın ardından birbirlerini kutlayan Şaroğlu ve Alan, Elazığ için bundan sonraki süreçte yine hizmetlerine birlikte devam edeceklerini söylediler. Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından Alan’ı ilk tebrik eden Şaroğlu, Üyelere ve Elazığ’a hayırlı olmasın mesajını illetti.

 

Alan’dan Teşekkür…

Elazığ TSO’nun yeni başkanı olan İdris Alan tüm Yönetim Kurulu Üyelerine göstermiş oldukları ilgi nedeniyle teşekkür ederek,  bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreç içerisinde de hakkaniyet ölçüleri ve doğruluktan taviz vermeden üyelere ve Elazığ’a hep birlikte hizmet etmek için mesai kavramından uzak bir şekilde çalışacaklarını söyleyerek, yeni dönemin Üyelerimize ve İlimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 2173 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.2.2015 17:50:47
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.