Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

DAĞOĞLU: ELAZIĞ VERGİSİNE SADIK BİR İLDİR…

Türkiye genelinde kutlanmakta olan “Vergi Haftası” ekinlikleri çerçevesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Elazığ Defterdarı Erdoğan Yıldıraner, beraberindeki Vergi Daireleri Müdürleriyle birlikte Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Halis Dağoğlu ve Polat Şaroğlu’nu  ziyaret etti.

 

Dağoğlu: Elazığ Vergisine Sadık Bir İldir…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halis Dağoğlu, 26. Vergi Haftası nedeniyle tüm Defterdarlık çalışanları ve bağlı birimlerinde görev yapanları Defterdar Erdoğan Yıldıraner şahsında tebrik ederek, “Sayın Defterdarım sizlerin de yakından şahit olduğu üzere, Elazığ bulunduğu bölgede vergisine en sadık illerin başında gelmektedir. Ticaretin ve piyasa koşullarının her geçen gün ağırlaştığı bir ortamda vergi adaletinin tam olarak tabana yayılması ve tüm toplum tarafından kabul görmesi anlamında özellikle son yıllarda yapılan çok önemli düzenlemeler bulunmaktadır. Bu düzenlemelerin sivil toplum kuruluşlarıyla istişare içerisinde yapılması en büyük temennimizdir. Sizlerle ve tüm bağlı birimlerinizle Odamız çok yakın ilişkiler ve karşılıklı iyi niyet duygularıyla ilimize hizmet vermekteyiz. Bu anlamda Odamız adına Vergi Haftası nedeniyle şahsınızda tüm çalışanlarınızı kutluyorum. Tüm üyelerimize de yeni içinde bulunduğumuz yılda bol kazançlar diliyorum” dedi.

 

Yıldıraner: Daha Fazla Kazanç ve Daha Fazla Vergi Diliyoruz…

Elazığ Defterdarı Erdoğan Yıldıraner de bu ziyarette yaptığı açıklamasında şunları dile getirdi:

“Defterdarlık olarak vatandaşımıza daha güzel nasıl hizmet sunarız üzerine kafa yoruyor ve projeler hazırlayarak Ankara’ya sunuyoruz. Bu projelerimizden olan “VERGİMATİK” makinalarının uygulamaya konulması Elazığ olarak bizim kabul gören projemizdir. Bu bağlamda arkadaşlarımız çok yoğun bir şekilde çaba göstermektedirler.

Toplumda vergi bilincini oluşturmak için; belirli periyotlarda okullarımızda konferanslar veriyoruz. Öğrenciler arasında bir fiş toplama kampanyası yaptık. Kampanyamız büyük ilgi gördü. Başarılı olan öğrencilerimizi ödüllendirdik. Çalışmalarımız bütün yıl boyunca devam edecektir.

Ayrıca Elazığ Defterdarlığı olarak güzel bir web sitesi hazırladık. Bizimle ilgil her türlü faaliyet ve bilgiyi web sitemizden vatandaşlarımız takip edebilirler. Tüm bu hizmetlerle birlikte ifade etmiş olduğunuz gibi sizlerle ve ilimizdeki diğer stk ve meslek örgütleriyle iyi ilişkiler içerisinde tüm ticaret erbabına iyi niyet duyguları içerisinde hizmet veriyoruz. Elazığ’da 2013 yılında verilen toplam tahakkuk tutarı 569 milyon 606 bin lira, 2013 yılı toplam tahsilat tutarı 499 milyon 243 bin lira olarak gerçekleşti. 2014 yılında ise toplam tahakkuk 636 milyon 54 bin lira, tahsilat ise 572 milyon 614 lira olmuştur. Ben de bu anlamda sizlerin temennisine katılarak 2015 yılında üyelerinizin ve tüm ticaret erbabının daha çok kazanmasını ve dolayısı ile ülkemize ve halkımıza hizmet götürme anlamında daha fazla vergi toplanmasını temenni ediyor, gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyorum” dedi.

.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1404 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.2.2015 16:10:51
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.