Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
KOSGEB KOBİ PROJE DESTEK PROGRAMI UYGULAMASI 

KOSGEB tarafından yapılan açıklama aşağıdaki gibidir:

Malumunuz olduğu üzere KOBİ’lerin sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi daha uzun ömürlü olabilmesi ve ekonomideki etkinliklerin in artırılabilmesi için, özellikle yönetim becerilerinin ve kurumsal yetkinliklerinin geliştirilmesi büyük önem arz etmektedir. Bununla birlikte, günümüzde inovasyon odaklı rekabet anlayışı dikkate alındığında: tüketici etkisi mal ve hizmetlerin dünya pazarlarına ve yerel pazarlara markalanarak sunulmasının bir zaruret haline geldiği gerçeğinden hareketle KOBİ’leri uluslararası rekabet gücü kazanmalarında ve marka olmalarında doğru stratejilere ihtiyaçlar, bulunduğu bir gerçektir.

KOSGEB olarak bu tespitlerden yola çıkarak ve kurumsal yükümlülüklerimiz de dikkate alındığında KOBİ Proje Destek Programı kapsamında “KOBİ’lerin Yönetim Becerilerini ve Kurumsal Yetkinliklerini Geliştirmek” ve “KOBİ’lerin Markaya Yönlendirilmesi” konularında çağrıya çıkılmış olup; KOBİ’lerin projelerinin desteklenmesi yönünde çalışmalar tamamlanmış bulunmaktadır.

Söz konusu Proje çağrısı konularına ilişkin olarak hedef kitleye duyuru KOSGEB internet sayfasından yapılmaya başlamış ve başvuruların 20 Mart 2015 tarihine kadar Sistem üzerinden yapılması gerekmektedir.

Üyelerimize duyurulur.

ELAZIĞ TSO

Bu haber 1176 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.2.2015 09:31:15
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.