Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 AVCI VE SERDAR, BAŞKAN KAYA’YI ZİYARET ETTİ 

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem genel milletvekili seçimleri öncesinde çeşitli partilerden milletvekili aday adaylığını açıklayan milletvekili adaylarının Odamızı ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda AK Partiden Elazığ Milletvekili aday adayları Nursel Yumakgil Avcı ile Av.Ömer Serdar Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya’yı makamında ziyaret ettiler.

 

Tüm Partilere ve Adaylara Eşit Mesafedeyiz…

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, tüm adaylara ve siyasi partilere eşit mesafede olduklarını belirterek, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak önceliğimiz ilimizin kalkınma ve gelişmesi, işsizliğin önlenmesi, ticaretin önünde engel var ise kaldırılması, işsizliğin önlenmesi ve daha yaşanabilir bir kent oluşturmaktadır. Bu amaçla siyasi görüşü ne olursa olsun biz bu ortak paydalarda tüm siyasi parti ve milletvekilleriyle müşterek çalışmaya hazırız. Bu doğrultuda 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimleri önemsiyoruz. Ülkemiz ve ilimiz için yeni bir dönem olacak. Temsil kabiliyeti yüksek, ilimize katkı sağlayabilecek, sivil toplum kuruluşları ile müştereklik içerisinde, ilde birlik ve beraberliği tesis edecek adaylara ihtiyacımız olduğunu düşünmekteyiz. Bu beklentileri karşılayabilecek tüm adaylara başarılar diliyoruz” dedi.

Kaya’yı beraberindeki heyet ile ayrı ayrı ziyaret eden Nursel Yumakgil Avcı ve Av. Ömer Serdar Elazığ TSO Başkanı Kaya’nın ilgisine teşekkür ederek, destek taleplerinde bulundular.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1652 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.2.2015 10:23:39
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.