Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Şekerdağ, Meclis ve Elazığ TSO Personeliyle Vedalaştı 

07 Haziran 2015tarihinde yapılacak olan, 25. Dönem milletvekilliği aday adaylığı için Oda Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ TSO Meclis Üyeleri ve Oda Personeliyle toplantıda bir araya gelerek helallik istedi…

SİZLERLE BİRLİKTE HİZMETLERİMİZE KALDIĞIMIZ YERDAN DEVAM EDECEĞİZ…

 

Elazığ TSO Meclis Üyeleriyle bir araya gelen Şekerdağ, Meclis üyelerine teşekkür ederek, “Çok değerli Meclis Üyesi arkadaşlarım, kiminizle çok uzun yıllardan beri kiminizle yakın tarih itibarı ile Elazığ TSO çatısı altında üyelerimize ve ilimize hizmet ettik. Ben sizlerle çalışmış olmanın büyük mutluluğunu yaşıyorum. İstifamızın gerekçesi bugüne kadar hep talep makamı olarak emek verdik. Bundan sonra icranın içinde olarak sizlerle birlikte kaldığımız yerden bu hizmetlerimize devam etmek istiyorum. Allah nasip eder, hedeflediğimiz başarıya ulaşır isek, öncelikle ilimizin özlemini duyduğu vekil profilini tüm halkımız görecektir. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası toplumun aynası olan bir kurum. Biz bu kurumda bizlere güvenen hiçbir üyemizi mahcup etmedik ve utanılacak hiçbir işin içerisinde olmadık. Bundan sonraki sürecimizde de çıkmış olduğumuz bu şerefli ve onurlu kutlu yolculuğumuz aynı anlayışla devam edecektir. Bugün Elazığ TSO Yönetim Kurlu Başkanlığından ve diğer kurumlardaki görevlerimden istifa ediyorum. Ancak birlikteliğimiz ve Elazığ sevdamız bundan sonrada devam edecektir. Bu süre içerisinde bilmeyerek kalbini kırdığımız arkadaşımız var ise hakkını helal etmesini diliyorum. Bu düşüncelerle, yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını diler, saygılarımı sunarım”dedi.

ODA PERSONELİ İLE DUYGUSAL TOPLANTI…

Elazığ TSO Personeli ile bir toplantı yapan Başkan Şekerdağ duygusal anlar yaşadı. Zaman zaman gözleri dolan Şekerdağ konuşmasında, “Çok değerli arkadaşlarım Oda başkanlığım döneminde ve öncesinde Odada görevli çok sayıda arkadaşımla birlikte uzun bir süreden beri camiamıza ve ilimize hizmet ettik. Bu süre zarfı içerisinde bilmeyerek ve iş yoğunluğunun yaratmış olduğu stres nedeniyle kırmış olduğumuz arkadaşımız var ise hakkını helal etsin. Ben sizlere helal ediyorum. Bundan sonraki süreçte de inşallah ilimize çok daha yararlı hizmetleri birlikte yapmayı Yüce Allah bizlere nasip etsin diyorum” şeklinde konuştu. Oda personeli ile bir bir vedalaşan Şekerdağ’a Oda personeli başarılar dilediler.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1441 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.2.2015 14:16:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.