Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Kadın girişimcilere farkındalık eğitimi

Avrupa Birliği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile aralarında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın bulunduğu 5 Oda tarafından finanse edilen Çalışanların ve İşverenlerin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Arttırılması Projesi (KUYAP) kapsamında, Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu ile müşterek eğitim düzenleniyor…

TOBB ile Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın aralarında yer aldığı 5 Oda tarafından uygulanan KUYAP ile Türkiye’nin 15 ilinde (Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Trabzon, Kayseri, Van, Kastamonu, Sivas, Samsun, Gaziantep, Kars, Erzurum, Kahramanmaraş ve Batman) işletme çalışan ve işverenlerinin, insan kaynaklarına yatırım yoluyla küresel ekonomideki değişimlere uyum yeteneklerinin arttırılması hedeflenmektedir. Proje kapsamında Elazığ’da düzenlenen eğitim programları kapsamında Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu organizasyonunda 15-18 Ocak 2015 tarihleri arasında 3 gün farkındalık eğitimleri verilecektir. Eğitimler tüm bayan girişimcilere açık olup, Ankara’dan gelen eğitmen Serap Aydar tarafından verilecektir. Eğitim sonrasında tüm katılımcılara katılım sertifikası dağıtılacaktır.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ve Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuran Tekocak, bayan girişimcilere yönelik önemli bir fırsat olan farkındalık eğitimine tüm bayanların davetli olduğunu ifade ettiler.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1245 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.1.2015 16:36:32
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.