Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 AKIN, TGB BAŞKAN YARDIMCILIĞINA SEÇİLDİ

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği Yönetim Kurulu’nun 06.01.2015 tarihli toplantısında yapılan oylama ile başkan yardımcılığı görevine Fırat Teknokent A.Ş. Genel Müdürü Prof.Dr. Erhan Akın seçildi.

 2009 yılında kuruluşu tamamlanarak Resmi Gazete’de yayınlanan Fırat Teknokent’in kurucu ortağı olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası destekleriyle 2009 yılından itibaren hızlı bir gelişim gösteren ve kurucu müdürlük görevini yüklenen Prof.Dr. Erhan Akın’ın yoğun girişimleri ve hazırladığı projelerle dikkat çeken Fırat Teknokent A.Ş. ülke genelinde dikkat çeken teknoloji bölgelerinden biri haline getirildi.

10 bin m2 kapalı bir alanı AB hibe projesi ile Elazığ’a kazandıran Akın, bölgede bulunan yaklaşık 50 firmanın ülke genelinde dikkat çeken yazılım, makine, inovasyon ve Ar-Ge çalışmaları ile birlikte İl Yenilik Platformu projesini de yine Elazığ’a kazandırma başarısını gösterdi. TÜBİTAK’a sunulan projelerde de Elazığ ismini ön plana çıkaran Prof.Dr. Erhan Akın kısa bir süre önce de Ülkemizde ki Teknokent Yöneticilerini Elazığ’da bir programda bir araya getirerek başarı öyküsünü yerinde tanıtma imkanı buldu.

Fırat Teknokent Müdürü Prof.Dr. Erhan Akın’ın teknokentteki başarı öyküsünü dikkate alan Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Yönetim Kurulu almış olduğu bir karar ile Akın’ı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirdi. 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Prof.Dr. Akın’ın Fırat Teknokent’te başarılı çalışmalar yaparak Elazığ ekonomi ve sanayisine katkı sağladığını belirterek, Akın’a yeni görevinde başarılar diledi.

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklama ile yeni yönetim kurulu aşağıdaki şekilde oluşmuştur.

Başkan                         : Mustafa İhsan KIZILTAŞ

Başkan Yardımcısı        : Erhan AKIN

Sekreter                       : Ömer KURNAZ

Sayman                        : Hanzade SARIÇİÇEK

Üye                              : Özgür DURMAZ

Üye                              : Münevver GENÇGÖNÜL

Üye                              : Kenan ÇOLPAN

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1274 defa okundu.
Ekleme Tarihi :12.1.2015 15:42:00
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.