Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 KUYAP KAPSAMINDA AR ALÇI FİRMASI YÖNETİCİ VE ÇALIŞANLARI’NA “FARKINDALIK EĞİTİM” VERİLDİ

Türkiye'de belirlenen 15 Büyüme Merkezinde devam eden KUYAP ''KOBİ Çalışan ve İşverenlerinin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Artırılması Projesi'' kapsamında Ar Alçı A.Ş.’nin 20 yönetici ve çalışanına 3 günlük eğitim verildi.

Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Trabzon, Kayseri, Van, Kastamonu, Sivas, Samsun, Gaziantep, Kars, Erzurum, Kahramanmaraş ve Batman illerinde hayat boyu öğrenme aracılığıyla KOBİ çalışan ve işverenlerinin uyum yeteneğini artırmayı hedefleyen eğitimler Elazığ TSO’da kurulan KUYAP Eğitim Merkezinde devam ediyor.

Proje kapsamında Elazığ’da Ar Alçı A.Ş. de görev yapan yönetici ve çalışan 20 personele 3 günlük bir eğitim programı düzenlendi. KUYAP Elazığ Ofis Sorumlusu Emine Yüksel Şimdivar, KUYAP Elazığ Eğitim Koordinatörü Buğra Barlas ve Ankara’dan gelen Eğitmen Mustafa Hilmi AYBAŞ tarafından sunulan eğitim programında katılımcılara “Değer Yaratma ve İşletme Değer Zinciri, Pazarlama Stratejisi ve Pazarlama Planı, Konumlandırma, Etkinlik ve Pazara Nüfus Etme, Ekonomik ve Finansal Kontrol Araçları, İnnovasyon, Fiyatlandırma Teknikleri ve Maliyet Analizi, Organizasyon ve İnsan Kaynakları Yönetimi” başlıkları altında önemli bilgiler aktarıldı. Eğitim sonrasında, 20 KOBİ çalışanı ve yöneticisine sertifikaları takdim edildi.

Düzenlenen sertifika törenine katılan Eğitmen Mustafa Hilmi AYSAŞ, eğitime firma yönetici ve çalışanlarının yoğun bir ilgi gösterdiğini belirterek, “Bir eğitmen olarak, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve KUYAP uzmanlarına teşekkür ediyorum. Bölgemizdeki KOBİ'lerin ve çalışanların küresel ticari hayata daha çabuk adapte olmaları, gelişen ve değişen ekonomik göstergeler ve iş dünyasının değişen yüzü  hakkında bilgi sahibi olmaları çok önemli. Bu anlamda KUYAP Projesi ile önemli bir farkındalık yaratılıyor.  Elazığ TSO tarafından sağlanan imkanlar ile KOBİ’lerin ayağına kadar gelen bu fırsatın iyi değerlendirilmesi gerektiğine inanıyorum” dedi.

Eğitimlere katılarak sertifikalarını alan Ar Alçı A.Ş. yöneticileri ve çalışanları da eğitimlerin son derece keyifli, yararlı ve ufuk açıcı olduğunu belirterek, teşekkür ettiler.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1195 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.12.2014 09:58:44
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.