Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 “Liseliler Girişimcilik Yarışması”na Katılanlara Ödülleri

20 Kasım’da Dağıtılacak

Kısa adı ELFED olan, Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanlığında, Elazığ TSO, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği ortaklığında, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı’nın desteği ile  Elazığ’da uygulanmasına başlanan “Girişimci Kente Doğru” projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan “Liseliler Girişimcilik Yarışması” 20 Kasım Perşembe günü Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi’nde saat 14.00’de gerçekleştirilecek

 

Konu hakkında yazılı bir açıklamada bulunan Proje Koordinatörü Doç. Dr. Sayım YORGUN şu bilgileri verdi: Elazığ’da girişimcilik kültürünü geliştirmek üzere hazırladığımız proje kapsamında gerçekleştirilen ve liseli gençlerimizin yarışacağı proje yarışması 20 Ekim Perşembe günü Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi’nde saat 14.00’de gerçekleştirilecek.”

 

Dereceye Giren Gençlere 15.500 TL. Ödül Dağıtılacak

Proje yarışmasına gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını ifade eden Yorgun şu açıklamalarda bulundu: “Liseliler Girişimcilik Yarışması”nda dağıtılacak ödül miktarı arttırıldı. Proje kapsamında dağıtılacak olan 5.500 TL’lik ödül miktarına ilave olarak Elazığlı iş adamımız sayın Osman Benzeş’de 10.000’lik ödül vereceğini açıkladı.

 

İTÜ’de Girişimcilik Eğitimi

Yarışmada dereceye gireceklere parasal ödüllerin yanı sıra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde girişimcilik eğitimi verilecek ve birinci olan girişimciye ve projesine, İTÜ Çekirdek’in kriterlerine uyması ve ARI Teknokent yönetimi tarafından uygun bulunması halinde, İTÜ ve İTÜ Çekirdek tarafından projenin ticarileştirmesine destek hizmeti verilecektir.”

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1165 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.11.2014 08:39:29
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.