Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Kaya: Dijital Ehliyetleri Artık Odamız Verecek

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, sayısal katograf (Dijital Ehliyet) konusunda TOBB nezdinde yapılan girişimlerin olumlu sonuçlandığını belirterek, Elazığ başta olmak üzere, Tunceli, Bingöl ve diğer komşu illerin Elazığ’dan hizmet almasına imkan sağlandığını söyledi.

 

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya’da Oda İşyeri ziyaretleri kapsamında üyelerin kendisine ilettiği sayısal takograf (ST) yetki konusunun Yönetim Kurulu’na sunularak TOBB ile resmi yazışma sürecinin başlatıldığını ve bu süreç içerisinde TOBB ile yapılan çeşitli görüşmeler sonrasında Elazığ adına önemli bir hizmetin kazandırıldığını söyleyerek TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve ilgili birim yetkililerine teşekkür etti.

Meclis Başkanı Kaya, Odada konu ile ilgili altyapının oluşturulması ile birlikte 15 Kasım 2014 sonrası verilecek hizmetlerin başta nakliyeciler olmak üzere bölgedeki sektör temsilcisine önemli bir kolaylık getireceğini ifade etti.

Kaya açıklamasında, “Üyelerimizden gelen her türlü öneri ve talebi titizlikle değerlendiriyoruz. Bu doğrultuda İlimiz Akçakiraz Küçük Sanayi Sitesini ziyaretim esnasında üye işyerlerimizin bu konudaki haklı talebi üzerine harekete geçilmiş ve TOBB nezdinde girişimler başlatılmıştır. Bugün gelinen nokta itibarı ile Elazığ’ın bu hizmeti sunma noktasında yetkilendirilmiş olması Meclis Başkanı olarak beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. Çünkü, bu hizmeti alma yükümlülüğünde olan çok sayıda üyemiz ve vatandaşımız bulunmaktadır. Daha az zaman ve daha düşük maliyetlerle bu hizmetin Odamızdan sağlanması önemli bir hizmet olmuştur. Bu vesileyle başta TOBB Yönetimi olmak üzere ilgili daire yetkililerine teşekkür eder, ilimize hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1859 defa okundu.
Ekleme Tarihi :5.11.2014 12:28:49
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.