Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ TSO’DA BAYRAMLAŞMA

Kurban Bayramı vesilesiyle Elazığ TSO Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meslek Komitesi Temsilcileri, Oda çalışanları, Medya Mensupları ve Oda Üyeleri bir araya geldi.

Elazığ TSO Meclis Salonunda yapılan bayramlaşma töreninde bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, geleneksel hale getirmiş oldukları bayramlaşmanın birlik ve beraberliği pekiştirdiğini söyledi.

Şekerdağ yaptığı değerlendirmede, “Oda olarak geleneksel hale getirmiş olduğumuz bayramlaşma töreni için buraya kadar teşrif eden tüm katılımcılara ve ekranları başında bizleri izleyen tüm vatandaşlarımıza ve üyelerimize nice bayramlar diliyorum. Bayramlar, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışmanın temelini oluşturuyor. Bu müstesna günlerde yardım ve dayanışmanın tüm kalpleri doldurduğunu ve halkımızın bu anlamda bir yarış içerisinde olduğunu görmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Tabi ülkemizin etrafı ateş çemberi ile çevrili. Ben şahsım Odamız Yönetim ve Meclisimiz adına halkımızın böyle huzur ve mutluluk içerisinde nice bayramlara kavuşmasını temenni ediyoruz. İslam aleminde ve sınırlarımızda yaşanan ve insanlık dramına kadar ulaşan gelişmeleri ise büyük bir üzüntü ve endişe ile izliyoruz. Yüce Allah’tan öncelikle tüm İslam alemine bu kutsal günlerde huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, ülkemizde bulunan tüm mültecilere de bir an önce kendi yurtlarına kavuşmaları temennisiyle bayramlarını kutluyorum” dedi. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1526 defa okundu.
Ekleme Tarihi :8.10.2014 15:31:35
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.