Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 İşveren ve Mesleki Kurumlar Bir Araya Geldi

KUYAP, KOBİ Çalışan ve İşverenlerinin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Artırılması Projesi, kapsamında Mesleki ve Teknik Öğrenim Kurumlarında Görevli Öğretim Görevlileri ve Öğretmenler İçin Uygulamalı Eğitim Programı sona erdi. 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)'nin faydalanıcısı olduğu ve Avrupa Birliği ve TOBB tarafından ortaklaşa finanse edilen, Elazığ TSO’nun da aralarında bulunduğu 5 Oda tarafından 15 ilde sürdürülen proje kapsamında,  KOBİ Çalışan ve İşverenlerinin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Arttırılması Projesi (KUYAP) ile toplumun farklı kesimlerine yönelik bilgi paylaşım etkinlikleri devam ediyor.

Elazığ TSO ve KUYAP işbirliğiyle Meslek Liseleri ve Fırat Üniversitesi Meslek Yüksek Okullarında görevli Öğretmenleri ve Akademisyenleri kapsayan ve iki hafta süren program dahilinde katılımcılar ilimizde faaliyet gösteren18 sanayi kuruluşunu ziyaret etti.

 Okul Sanayi işbirliğinin güçlendirilmesini amaçlayan program çerçevesinde Akdağ Sentetik, Alacakaya Mermer, Misaş, Coca Cola, Dağyüce Plastik, İsaş Gıda, Keban Alabalık, Mesta Mermer, Elif Ofset, İnci Ruyam Tekstil, Altınışık Isı, Doğu Döküm, Güler Kuruyemiş, Hazar Ambalaj, Lukston, Mert Döküm ve  Yıltat Gıda gibi firmaları ziyaret eden katılımcılar karşılıklı bilgi paylaşımında bulunularak, mevcut sorunları değerlendirdiler. 

 Teknik gezilerin ardından Elazığ TSO’da okul-sanayi işbirliğine yönelik olarak “Değerlendirme Toplantısı ve Sertifika Töreni” düzenlendi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1718 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.9.2014 14:16:51
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.