Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 
4­-7 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Feshane'de devam eden 'Elazığ Tanıtım Günleri'ni değerlendiren Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya etkinliğin Elazığ'ın tanıtım noktasında çok önemli bir vitrin olduğunu söyledi.
 
Çok sayıda Meclis Üyesi ile birlikte Feshane'de düzenlenen organizasyona katılan Başkan Kaya, yaptğı değerlendirmede şunları söyledi, “Ankara, İzmir ve İstanbul'da olmak üzere bu yıl 4.sü düzenlenen Elazığ Tanıtım Günleri İstanbul'da bütün heyecanı ile devam etmektedir. Fuarın hafta içine denk gelmesine rağmen katılım noktasında iyi bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle İstanbul'da yaşayan çok sayıda hemşehrimiz fuara akın ederek hasret gidermekte, Elazığ'dan taşınan ürünler ve özellikle Belediyemizin kültürel etkinlikleriyle özlemlerini gidermektedirler.
İstanbul bugün barındırdığı nüfus yoğunluğu itibarıyla bir şehirden çok büyük bir ülke konumundadır. Bu nedenle İstanbul'da vitrine çıkmak bu anlamda çok önemli bir faaliyettir. Elazığ isminin insanların hafızalarında yer etmesi, yapılan tanıtım ve dağıtılan tüm promosyonlarla ilin doğu imajı yerine modern bir kent kimliği algısı yaratması, Elazığ adına en büyük kazınmdır. Bu noktada fuara katılan tüm kurum ve kuruluşları bu özverili katkılarından dolayı kutluyorum. Hem ciddi bir zaman ayırarak hem de maddi imkanları zorlayarak bu etkinliğe katkı sağlanması her türlü takdirin üzerindedir.
Fuara katılan her kurum kendi hizmet alanı içerisinde çok yoğun bir tanıtım faaliyeti yapmakta ve Elazığ'ı adeta İstanbul'a taşımaktadır. İlimizin kalkınma, gelişme ve hedeflerine ulaşma noktasında çok önemli avantajları, birikimi ve fırsatları olmasına rağmen maalesef bu değerlerimiz yeterince bilinmemekte ve Elazığ'ın en önemli eksikliği olarak tanıtım yetersizlikleri ilk sırada gelmektedir. Bu anlamada Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak tanıtım günlerinin çok daha iyi organize olunarak, kurum ve kuruluşların tam desteği, il içinde ve il dışındaki Elazığlı işadamlarımızın da katılımı ile çok daha görkemli yapılması bundan sonraki süreçte temel hedef olmalıdır.
Ben bu duygu ve düşüncelerle öncelikle organizasyonda emeği geçenleri kutuluyorum. Elazığ'da çok büyük zahmetlere katlanarak bu etkinliğin en iyi şekilde yapılması noktasında gayret gösteren ve etkinlik süresince Feshane'de emek veren tüm kurum ve kuruluş yetkililerini ve katılımcıları kutuluyorum. Etkinliğin ilimiz ekonomi ve sanayisinin gelişmesine katkı sağlaması dileklerimle saygılar sunarım” dedi.
 
 
 
Bu haber 1402 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.9.2014 14:49:55
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.