Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ŞEKERDAĞ; TANITIM GÜNLERİNİ GELENEKSELLEŞTİRECEĞİZ
 
İstanbul Feshane'de düzenlenen “Elazığ Tanıtım Günleri”nin resmi açılışı 5 Eylül 2014 Cuma gün protokol üyeleri ve çok sayıda davetlinin katılımı ile yapıldı. Açılış töreninde bir konuşma yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, tanıtım günlerini Elazığ için önemine vurgu yaparak, bu etkinliğin geleneksel hale gelmesi gerektiğini söyledi.
 
İÇMELİ’DEN TEŞEKKÜR…
Tanıtım Günlerinin açılış konuşmasını yapan ELFED Başkanı Faik İçmeli, Elazığ Belediyesi ve Elazığ TSO’ya etkinliğe verdikleri destek için teşekkür ederek, “Elazığ’ın her yönü ile İstanbul’a taşınmasına öncülük eden her iki kurumun başkanına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu tür organizasyonlar biri iki kurumun destek yada girişimleriyle maalesef amacına ulaşmıyor. Bu nedenle biz bu etkinliğe destek olan tüm kurumlarımıza ve işletmelerimize, siyasilerimize, medyamıza ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.
 
ORGANİZASYON İMAJIMIZA OLUMLU KATKI SAĞLIYOR…

Açılış töreninde bir konuşma yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da organizasyonun ilin imajına olumlu katkı sağladığını belirterek, “Elazığ maalesef ülkemizin batısında tam olarak bilinmiyor. Buna İzmir tanıtım günlerinde standımızı ziyaret eden İzmirli gençlerden öğrendik. Elazığ’ı TV dizilerinde gösterilen aşiret dizilerindeki kültür ve yaşam tarzı ile algılıyorlar. İzmir’de yapılan tanıtımla gençlerin kafasındaki Elazığ imajı değişti. Tabi bu tür etkinliklerin her geçen yıl çok daha profesyonelce ve daha etkili şekilde yapılması, gelenekselleştirilmesi ve katılımın hem üretim hem kültürel olarak üst düzeyde olması lazım. Çünkü bir ili metropol bir kentte görücüye çıkarıyorsunuz. Dolayısı ile tanıtımın da çok iyi olması gerekiyor. Biz bu noktada Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası orak etkinliğin geleneksel hale gelmesini arzu ediyoruz. Kurum olarak her türlü desteğe ve işbirliğine hazırız. Çünkü ilimizin bir çok değeri olmasına karşın en önemli sorunumuz halen tanıtım yetersizliğidir. Bu duygu ve düşüncelerle, etkinliğe destek olan tüm kurum ve kişilere teşekkür ediyor, başta ELFED olmak üzere tüm emeği geçenleri kutuluyorum” dedi.

 

Bu haber 1549 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.9.2014 14:45:10
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.