Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 İSTANBUL TANITIM GÜNLERİ ELAZIĞ İÇİN ÖNEMLİ BİR ORGANİZASYONDUR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ,  4/7 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Feshane’de yapılacak olan ‘Elazığ Tanıtım Günleri’nin Elazığ adına önem taşıdığını belirterek işdünyası, kurumlar, STK’lar, medya ve tüm halkımızın bu organizasyonun içinde olması çağrısında bulundu…

Başkan Şekerdağ değerlendirmesinde; “2011 yılında yine Odamızın da içinde yer aldığı ve çok sayıda kurum ve kuruluş ile gönüllü derneklerin işbirliğiyle Ankara, İzmir ve İstanbul tanıtım günleri organize edilmiş ve Elazığ ülkemizin bu önemli illerinde görücüye çıkarak, tanıtım imkanı bulmuştur.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, her platformda dile getirdiğimiz gibi, ilimizin kalkınma ve gelişme hususunda çok önemli avantajları ve yatırım fırsatları olmasına karşın bu avantajlarımız gerek ülkemiz içinde gerekse yurt dışında yeterince bilinmemektedir. Bu noktada en önemli eksikliğin tanıtım yetersizliği hususu olduğunun altını çizerek, bir çok ilin bu konuyla ilgili ciddi bütçeler ayırdığını ve geleneksel halde tanıtım yaptıklarını ifade etmiştik.

Bu doğrultuda, Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi, Elazığ TSO gibi kurumların desteği ile Elazığ Dernekler Federasyonu tarafından bu yıl organize edilen 4. Elazığ Tanıtım Günleri İstanbul’da yapılacaktır. İlimizin bir çok yönü ile tanıtılacağı bu organizasyon, Elazığ’ın dışa açılması noktasında önemli bir avantajdır. Oda olarak, tüm kurumlarımızın ve işletmelerimizin bu organizasyona destek olması ve katılım sağlayarak yer almasını arzu ediyoruz. Çünkü, bu tür büyük projeler birkaç kurumun destek ve girişimleriyle başarıya ulaşamamakta ve istenilen netice alınamamaktadır. Biz Oda olarak daha önce yapılan tüm etkinliklere olduğu gibi bu yıl 4. Yapılacak olan organizasyona da destek vermiş ve Odamız Yönetim ve Meclisimizle birlikte İstabul’da tanıtım günlerinde olacağız. Yine etkinliğin geniş kitlelere duyurulması için 2 Eylül tarihinde yapılacak olan Elazığ Tanıtım Günleri yürüyüşüne de katılarak destek sağlayacağız.

Başta Elazığ olmak üzere, il dışında bulunan ve zaman ve imkanları müsait olan tüm işletme temsilcilerimizi de etkinliklere katılmaya davet ediyor, organizasyonun ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1543 defa okundu.
Ekleme Tarihi :29.8.2014 15:09:31
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.