Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 İHALE İLANI

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yayınlanmakta olan “Elazığ Ticaret Gazetesi”nin (Bir Yıl) matbaa basım işi ihale ilanı.

 

1-   İşin Özeti

-      Gazete 5.000 Adet

-      16 Sayfa ve Trikomi Baskı (Renkli)

-      Kağıt 80 gr. 1. Hamur

-      Boyutlar 28*42

-      Gazete postaya hazır halde harmanlanacaktır.

-     Elazığ TSO tarafından yükleniciye verilecek etiketler gazetelere yapıştırılacak Yüklenici tarafından PTT’ye teslim edilecektir.

 

 2-   Gazetede yer alacak yazı ve görseller Elazığ TSO tarafından yükleniciye verilecek, dizgisi Elazığ TSO Basın ve Halkla İlişkiler Birimi gözetiminde yüklenici tarafından yapılacaktır. Elazığ TSO’nun onayının ardından 5 iş günü içerisinde gazete basılıp Odaya teslim edilecektir. Yukarıdaki maddelere uyulmaması halinde Oda yaptırım hakkını saklı tutacaktır.

 

 3-   Sözleşme süresi içerisinde gazete ekleri de yayınlanabilecek olup, ekler belirlenecek ücret dışında hesaplanacaktır.

 

 4-   Matbaa tarafından teklif edilen ücret 12 ay için geçerlidir. Bu süre dolmadan ek zam talebi geçersizdir. Teklif KDV hariç verilecektir.

 

5-   Tekliflerin üzeri imzalı ve kapalı zarf içerisinde 22 Ağustos 2014 mesai bitimine kadar Elazığ TSO Genel Sekreterliği’ne teslim edilmesi gerekmektedir.

 

 6-   Odamız ihale değerlendirme komisyonu tarafından en uygun teklifi veren firma ile sözleşme imzalanacak olup, sözleşmede yüklenici firmanın 10.000 TL Banka Teminat Mektubu vermesi zorunludur. Banka Teminat Mektubu vermeyen firma ile sözleşme yapılmayacak olup,  en uygun ikinci teklifi veren firma sözleşme için davet edilecektir.

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 1554 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.8.2014 09:52:00
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.