Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 KAYA: Elazığ TSO Meclisi Filistin Halkının Acılarını Paylaşmaktadır

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, masum çocukların ve sivillerin öldürülmesi noktasına kadar varan Gazze’deki saldırıların kutsal Ramazan ayı ve yine Ramazan Bayramı boyunca devam ettiğini belirterek, bu vahşetin biran önce sonlandırılması çağrısında bulundu.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak Filistin halkının acılarını paylaştıklarını belirten Kaya, “Vicdanı olan hiçkimse bu acılar karşısında duyarsız kalamaz. Bir an önce saldırıların bitirilmesini ve vicdanları kanatan görüntülerin sona ermesini bekliyoruz” ifadesini kullandı.

Kaya,  şunları söyledi:

“Rahmet ve bereket ayı Ramazan'da ve Ramazan Bayramı boyunca Gazze'de çocuk ve sivil ayrımı yapılmadan, tüm dünyanın gözü önünde İsrail’in kanlı soykırım ve vahşeti devam etmiş masum sivillerin ve çocukların dramatik görüntüleri bütün insanlığın vicdanını kanatmıştır.

Zulüm, masum canların kaybı, tarih sahnesinde hiçbir zaman hayırla yâd edilmemiştir, edilmeyecektir. Bir an önce akan kan durdurulması noktasında tüm dünyanın da Türkiye gibi sesini yükseltmesi ve olaya müdahale etmesini bekliyoruz.

Bu düşüncelerle, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak, kardeş Filistin halkının acılarını sonuna kadar paylaştığımızı ve yaşanan acıların bir an önce durdurulmasını bekliyoruz” dedi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 1359 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.8.2014 11:09:21
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.