Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Fırat Kalkınma Ajansı bünyesinde hizmet veren Yatırım Destek Ofisi faaliyetleri değerlendirildi.

Yatırımcıların daha profesyonel karşılanması ve yatırım süreçlerinin  desteklenmesi amacıyla oluşturularak hizmete açılan Yatırımcı Kabul Salonunda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına Vali Ömer Faruk Koçak, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ ve İl Genel Meclisi Başkanı Metin Baki Ölçücü katıldı.

Toplantıda Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut Öztop, “Elazığ Yatırım Destek Ofisi” tarafından takip edilen yatırımlar hakkında bilgi verildi. Öztop, Elazığ Yatırım Destek Ofisinin ildeki önemli yatırımları destekleyen  “Tek Durak Yatırım Destek Ofisi” görevi üstlendiği belirtti.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Koçak,Yatırımcı Kabul Salonunun işgal ettiği yerden çok daha fazla öneme sahip olduğunu belirterek, “Burası yatırım yapmak isteyenlerin Elazığ’a geldiğinde ilk bilgileri alacakları, bütün işlerinin takip edileceği ve herhangi bir sıkıntı yaşamadan yatırımlarının başlayacağı zamana kadar olan süreci geçirecekleri, aynı zamanda da kendi ofisleri olarak kullanabilecekleri bir mekan.”dedi.

Yatırım destek ofisinin yeni haliyle mevcut ve müstakbel yatırımcılarımıza hayırlı olmasını temennisinde bulunan Vali Koçak, “İnşallah buradan herkes yararlanacak ve insanlarımızın daha mutlu ve müreffeh bir hayat yaşaması için bu ofis bir kapı olacak.”dedi.

Bu haber 1376 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.8.2014 10:39:18
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.