Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 KOBİ ÇALIŞANLARINA “KÜRESEL EKONOMİDEKİ DEĞİŞİMLERE UYUM YETENEĞİNİ ARTTIRMA” EĞİTİMİ

Türkiye'de belirlenen 15 Büyüme Merkezinde devam eden KUYAP ''KOBİ Çalışan ve İşverenlerinin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Artırılması Projesi'' kapsamında sürdürülen eğitimler devam ediyor.  

Bu kapsamda; Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Trabzon, Kayseri, Van, Kastamonu, Sivas, Samsun, Gaziantep, Kars, Erzurum, Kahramanmaraş ve Batman illerinde hayat boyu öğrenme aracılığıyla KOBİ çalışan ve işverenlerinin uyum yeteneğini artırmayı hedefleyen eğitimler KUYAP uzmanlarınca sunuluyor.

Proje kapsamında Elazığ’da JCI Genç Liderler ve Girişimiler Derneği üyelerine 3 günlük bir eğitim programı düzenlendi. Eğitim Koordinatörü Buğra Barlas ve Eğitmen Gökhan Topal tarafından sunulan eğitim programında katılımcılara “Değer Yaratma ve İşletme Değer Zinciri, Pazarlama Stratejisi ve Pazarlama Planı, Konumlandırma, Etkinlik ve Pazara Nüfus Etme, Ekonomik ve Finansal Kontrol Araçları, İnnovasyon, Fiyatlandırma Teknikleri ve Maliyet Analizi, Organizasyon ve İnsan Kaynakları Yönetimi” başlıkları altında önemli bilgiler aktarıldı. Elazığ Ticaret Odası evsahipliğinde, Türkiye Odalar Borsalar Birliği ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yürütülen proje kapsamında 20 KOBİ yöneticisine eğitim verildi ve sertifikaları takdim edildi.

Düzenlenen sertifika törenine katılan JCI Elazığ Başkanı Ufuk Çetinkaya; “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve KUYAP uzmanlarına teşekkür ediyoruz. Bölgemizdeki KOBİ'lerin ve üyelerimizin küresel ticari hayata daha çabuk adapte olmaları, gelişen ve değişen ekonomik göstergeler ve iş dünyasının değişen yüzü  hakkında bilgi sahibi olmaları çok önemli. Bu anlamda KUYAP Projesi ile önemli bir farkındalık yaratılıyor.  Üç gün süren eğitimlerden ciddi manada istifade ettik. Bölgemizdeki tüm KOBİ çalışan ve işverenlerinin de ayağımıza kadar gelen bu fırsatı iyi değerlendirmelerini arzu ediyorum” dedi.

Eğitimlere katılarak sertifikalarını alan KOBİ yöneticileri de eğitimlerin işletmelerin devamlılığı ve hayatta kalabilmesi anlamında çok hayati mesajlar verdiğini ifade ettiler.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1483 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.6.2014 11:29:37
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.