Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 
ŞEKERDAĞ: MEDYA TOPLUMUN AYNASIDIR
 
45. Başkanlar Konseyi Toplantısı için Elazığ’a gelen Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Atilla Sertel ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle çok sayıda ilin cemiyet başkanı Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ı makamında ziyaret etti.
 
 
Sertel: Elazığlı İşadamlarını Yatırıma Çağırıyoruz…
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, Başkan Şekerdağ’ı ziyaretinde yaptığı değerlendirmede il dışında bulunan Elazığlı işadamlarına kendi illerinde yatırım çağrısı yaptı. Sertel konuşmasında; “Sayın Başkanımızla sohbetimiz esnasında Elazığ’la ilgili çok önemli tespitlerini bizlerle paylaştı. İlin 1970’li yıllardaki vizyonundan uzaklaştığı ifade edildi. Burada en önemli sorumluluk kanımca bugün ülkemizin önemli işadamları arasında bulunan Elazığlılara düşmektedir. Biz Gazeteciler Federasyonu olarak Elazığ’ın bölgenin incisi olduğuna şahit oluyoruz. Böylesine güzel bir ili hak ettiği noktaya taşımak hepimizin görevidir. Sayın Başkanımıza ve Yönetim Kurulu’na Federasyonumuzun 45. Başkanlar Konseyi’nin Elazığ’da yapılması nedeniyle vermiş oldukları katkılara ve desteğe teşekkür etmek için bugün buradayız. Elazığ için bizler de üzerimize düşen tüm sorumluluklarımızı yerine getirmeye hazırız” dedi.
 
 
Şekerdağ: Medya Toplumun Gözü ve Sesidir…
Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Başkan Şekerdağ’da medyanın gelişmiş ülkeler açısından çok önemli bir işlevi olduğunu belirterek, “Demokratik çok sesliliğin yerleşmesi ve toplumların gelişmesinde medya şüphesiz çok önemli bir rol oynuyor. Sizler halkın, gözü, kulağı ve sesisiniz. Bu nedenle sizleri Elazığ’da ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Elazığ Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı Sayın Mustafa Doğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri böyle bir etkinlik için sağ olsunlar öncelikle konuyu bizlerle paylaşarak hazırlıkları yapmaya başladılar. Bizler de imkanlarımız ölçüsünde ilimiz adına bu önemli etkinliğe katkı sağlamaya gayret gösterdik. Sizlerden tek beklentimiz medya kuruluşlarında Elazığ’ın sizlerle paylaşmış olduğum potansiyelini değerlendirmenizdir. Çünkü ilimiz ülkemizde en az olayın işlendiği iller arasında yer almakta ve bölgenin huzur ve güven adası olması ile dikkat çekmektedir. Bu vesile ile sizleri ilimizde ve odamızda ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum” dedi.
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 1403 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.6.2014 11:48:34
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.