Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 
ELAZIĞ RAMADA OTEL PROTOKOLÜ İMZALANDI
 
Dünyanın önde gelen zincir oteli Wyndham Hotel Group işbirliği ile Elazığ TSO eski Yönetim Kurulu Üyesi işadamı Yusuf Demirtaş ve ortakları tarafından Elazığ’da yapılacak olan Ramada Otel’in anlaşması imzalandı.
 
İstanbul’da gerçekleştirilen imza törenine Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ Ramada Otel Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Demritaş ve ortakları katıldı.
 
İmza töreninde konuşan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ’ın doğunun incisi olduğunu ifade ederek, Elazığ’ın bir turizm, ticaret ve sanayi şehri olduğunu söyledi.
 
Yanılmaz, ”Biz Elazığ belediyesi olarak, Elazığ’a yapılacak olan tüm yatırımlara destek veriyoruz. Bu yatırımların önünde herhangi bir engel var ise bu engellerin de ortadan kalkması için çalışıyoruz. Umuyorum bu otel en kısa zamanda bitecek ve sadece Elazığ’a değil tüm Türkiye’ye hizmet verecek. Sizleri de Elazığ’a bekliyorum. Elazığ’da tatil yapmanın keyfini yaşamanızı istiyorum” dedi.
 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ da konuşmasında, “Bir şehrin gelişmesinde ulaşım, iletişim ve konaklamanın en önemli faktörler olduğunu biliyoruz. Yusuf kardeşimiz Elazığ’da önemli bir ihtiyacı karşılayacak. Elazığ’a bu marka otelin hayırlı olmasını temennisi ediyor ve Oda olarak her zaman yanınız da olacağız” dedi.
 
Elazığ Ramada Otel Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Demirtaş da 136 oda, 260 yataklı oteli, en kısa sürede hizmetine sunmak için yoğun bir gayret gösterdiklerini ifade ederek, destek veren herkese teşekkür etti.
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 2612 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.6.2014 13:20:29
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.