Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 “Girişimci Kente Doğru” Projesi kapsamında;

Moda dünyasının öncüleri Gençlerle buluşuyor

Tecrübe Transferi Toplantılarının 3.sünde ünlü işadamları  

Kısa adı ELFED olan, Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanlığında, Elazığ TSO, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği ortaklığında Elazığ’da uygulanmasına başlanan “Girişimci Kente Doğru” projesi kapsamında 22 Mayıs 2014 Perşembe günü Elazığ Belediyesi Toplantı Salonu’nda Saat:10.00’da Tecrübe Transferi Toplantılarının üçüncüsüne işadamı Süleyman Orakçıoğlu ve Dr. Fatih Anıl konuk oluyor…

Konu hakkında yazılı bir açıklamada bulunan Proje Koordinatörü Doç. Dr. Sayım Yorgun şu bilgileri verdi: “Elazığ’da girişimcilik kültürünü geliştirmek üzere hazırladığımız proje kapsamında gerçekleştirilen Tecrübe Transferleri Toplantısı’nın üçüncüsünü gerçekleştireceğiz. Moda dünyasının öncü markaları Damat-Tween-ADV markalarının yaratıcısı  ORKA Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve İcra Kurulu Üyesi Dr. Fatih Anıl toplantıya katılacaklar.

Lise Öğrencilerimizin hayallerini yansıtacakları ödüllü proje yarışmasını 1 Mayıs 2014 tarihinde başlattık, başvurular devam ediyor ve 30 Eylül 2014 tarihine kadar devam edecek. Yarışmada dereceye gireceklere parasal ödüllerin yanı sıra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde girişimcilik eğitimi verilecek ve birinci olan girişimciye ve projesine, İTÜ Çekirdek’in kriterlerine uyması ve ARI Teknokent yönetimi tarafından uygun bulunması halinde, İTÜ ve İTÜ Çekirdek tarafından projenin ticarileştirmesine destek hizmeti verilecektir.”

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1510 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.5.2014 14:51:12
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.